Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az új szocpolról született...

Az új szocpolról született már döntés? Használt lakásra csak félszocpolt lehet igényelni? Megelőlegező szocpol igénybevételére csak új ház vásárlása esetén van lehetőség?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2013. ápr. 18. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még semmi hír. Most semmilyen szocpolt nem lehet még felvenni. A személyes véleményem, ha lesz is belőle valami, az még nagyon várat magára, lehet csak jövőre, de szerintem sokkal valószínűbb, hogy a félszocpol mégse kerül bevezetésre, nagyon nagy a csend körülötte.
2013. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálom megkeresni a cikket, tegnap olvastam, hogy az új konvergenciaprogram nem beszél róla, tehát ejtve van a kérdés.
2013. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lesz belőle semmi?
2013. ápr. 18. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Fél szocpol eddig csak használt lakás bővítésére volt! Pl. Volt egy családi házad, és építeni azerettél volna hozzá 1 szobát, vagy tetőteret, na erre járt a fél szocpol!

Használt lakás vásárlására nem adnak, s nem is fognak adni!!!

Gondolj bele, vidéken 4 millió egy panel, valakinek van 3 gyerek, nem adnak neki 2 milliót!

Új lakás vásárlásánál adtak csak szocpolt , ott ugye 20 millió körül van egy lakás, ott adtak 1,5 milliót/ gyerek.

2013. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol 4 millió egy panel?????? Extra vidéken vagyok, de itt sincs 6 alatt.
2013. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na ja, még egy 30 nm-es panel is kb. millió. De ki megy gyerekkel ilyen kicsi panelba.

Miyen másfél millió/gyerek. Ez a nagyon régi szocpol. Amit tavaly felvehettél szocpolt, ott 2 gyerekre adtak 800 ezret és csak 2010. jan.1. után épült házra vagy lakásra. 1 gyerekre nem is járt tavaly szocpol.

2013. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. kb. 6 millió a 30 nm-es panel, lemaradt a 6-os:)

Amúgy én is extra vidéki vagyok, igaz megyeszékhely, de egy pestinek vidéki vagyok:)

2013. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pld. Dunaújvárosban 4 m. Kapsz panelt. De azert 3 gyerekkel nem megyunk masfel. 2 szobas panelba :) ugye bar.
2013. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

másfélmilliért is van panel

[link]

2014. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!