Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 2,5-5 éves kislányokra a...

Ha 2,5-5 éves kislányokra a város utcáján jön rá a pisilés, kakilás, akkor hova mentek be?

Figyelt kérdés
Budapestiek vagyunk. Mit szoktatok ilyenkor csinálni? Nem bírják ki 10 percig, míg elérünk egy mc donaldshoz.Mit csinálsz ilyenkor?
2013. máj. 16. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha pisi, akkor bokor, fa, útszéle, nem érdekel ki mit gondol. Kaki eddig csak pár alkalommal jött rá, de kibírta amíg hazaértünk, nem akar egyből ott az út szélén kakilni.
2013. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pisilni bokor,bármi hely,ahol takarva van,kicsi még,nem megbotránkoztató.

Nagyobb dolgot vissza tudta már hamarabb is tartani mint szobatiszta lett,azzal kibir 10 percet mekiig/kávézóig.

2013. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni összecsukható papírbilit, vigyél magaddal. Meg több váltás ruhát, kistörölközőt, zacskókat. Ha olyan helyen vagytok, valahova vonulj félre.

Amúgy kisgyerekkel bármilyen vendéglátó helyre be szoktak engedni pisilni. Max veszel egy üveg vizet.

2013. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Nekem egyik gyerekem kakilásra se tud várni 15-20 percet míg elérünk egy mosdóhoz... szerencsére még nem jött rá semmi kellemetlen helyen a kakilás nem tudom mit csinálnék akkor....pisiltetni minden további nélkül megpisiltetem ha úgy alakul egy fa tövében is akár főleg ha nincs is jó idő nem fogom mondjuk pisis ruhában tartogatni ha becsurogna...
2013. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor lányt is lehet a fa tövében bátran, nemcsak fiút?

:)

2013. máj. 16. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányom van, simán pisiltetem fa tövében, de volt hogy kakilt is... Zacskóba felszedtem, kukába kidobtuk mint a kutyák után:)))

Váltás ruha, zsepi, zacsi nedves törlő mindig volt nálunk 3,5 éves koráig, utánna már nem voltak balesetek.

2013. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet lányt.

Csak érdekesebb,én sokáig felemeltem a lábait ias,és csak tartottam mig pisil,hogy ne kenje össze magát.

[link]


Így,csak lentebb tartva

2013. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!