Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba kéz láblenyomatát play...

Baba kéz láblenyomatát play doh (nem tudom hogy irják) gyúrmával lehet?

Figyelt kérdés

Mennyire lesz tartós? Nem töredezik szét?


köszi!


2013. máj. 17. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal a PlayDoh nem szárad ki....
2013. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, a PlayDoh nem szárad ki.
2013. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam, hogy a levegőn megszárad, akkor lehet félreértettem valamit.


Várom akkor az ötleteket mivel tudnám akkor a kéz láblenyomatot készíteni. Mondjuk még a só liszt gyúrmára gondoltam, de azt hogy kell, annyi féle recept van, mondjuk borkősavasat csinálnék, mert az talán tartósít.

De ha kiszárítom akkor tartós marad amúgy? Nem romlik meg?

2013. máj. 17. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:

A levegőn kiszárad! Mi már a 3. garnitúrát "fogyasztjuk".

Én próbáltam a sóliszt gyurmával, de egy idő után megrepedezik és nagyon könnyen törik. Sztem csinálj mindkettőből, aztán majd meglátod, melyik lesz a jó.

2013. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor mégiscsak jól hallottam :)

mindegy veszek egy dobozzal aztán megpróbálom, valami csak lesz belőle :)

A só liszt gyúrmától tartok..... mármint hogy egy idő után megromlana, hiszen az mégicsak "kaja" értitek hogy értem :) nem akarom, hogy 1 év múlva kielljen belőle valami....

2013. máj. 17. 11:12
 6/6 A kérdező kommentje:
megoldottam kifejezetten ujjfestéket vettem, könnyen le lehetett mosni a talpacskáról.
2013. jún. 3. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!