Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában tudtátok...

Mennyi idős korában tudtátok a babátok kéz/láb lenyomatát megörökíteni só-liszt gyurmával?

Figyelt kérdés

Az én fiam most lesz 15 hónapos. Anyáknapi hétvégén nem voltunk a nagyszülőknél, most fogunk menni. Kitaláltam, hogy megcsinálom a gyerek kézlenyomatát, és azt fogják kapni a nagyik. A gyurma is tök jó állagú lett, szépen meg is tudtam szinezni!

DE! A fiam egy pillanatra sem nyomja bele a kezét. Üvölt, ha én megpróbálom kicsit bele nyomkodni a kezét. Kapálódzik össze vissza. Eddig egyet próbáltam csinálni, katasztrófális végeredménnyel... Nem tudom a másik 3 adaggal foglalkozzak-e, vagy hajítsam azt is kifele a kukába?!

Olyan csalódott vagyok most... :( Úgy elképzeltem, hogy fognak a mamák örülni, de úgy tűnik nem jön össze a meglepetés. Marad a személytelen virág nekik anyák napjára.


2011. máj. 3. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Az én kisfiam sem marad meg két percre sem. De tudod mit próbálj meg? Rúzzsal kend be a tenyerét vagy a lábát, és nyomd rá egy papírra. Először csináld magadnak, majd utána neki, és közben mondd, hogy milyen jó móka ez. Lehet, hogy magától fogja csinálni, és semmilyen "erőszakra" sem lesz szükséged.

Én is így csináltam anyák napi meglepit a dédiknek és a nagyiknak: egy szép kartonra ragasztottam szívecskés matricákat, egy fotót a kisfiamról, írtam egy szép verset, aztán rányomtuk kisfiam kezét. Úgy élvezte, hogy csak na! És hihetetlen, de nem maszatolódik el, nagyon jól látszik a tenyere.

2011. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én készítettem a mamáknak egy kis képeslapot, ami egy szép A/4 es karton volt összehajtva.Az elejére rányomtattam egy képet, a belsejébe pedig kéz láb lenyomatot úgy, hogy lefénymásoltam a kezét és a lábát és kivágtam.Beleragasztottam az egyik oldalába, a másikra pedig egy szép idézetet.

Teljesen odáig voltak a mamák, mondanom sem kell.

7 hós a babám

2011. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

most készítettem anyák napjára ilyet, 9 hós lesz a lányom. hármat is csináltam, így jó pár nekifutásra lett kész, mert a leényka mindig élvezettem markolt bele a masszába :)


mi lenne ha magadnak is csinálnál egy masszát és együtt nyomnátok bele a kezeteket hogy lássa nem történik semmi vészes, nem fáj. vagy játszásból mondjad neki csináljon úgy mintha az asztalra csapna hogy...naaaa :)

2011. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!