Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknek a...

Vannak itt olyanok, akiknek a férje nagyon keveset van otthon? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2 gyerek van, az egyik még kicsi. Már beletörődtem, de nagyon "egyedül" vagyok velük. A nagy már sokszor mondja, hogy Apa úgysem lesz itthon, nem ér rá, stb. Sokat is dolgozik, de nagyon sok programot csinál nélkülünk. Vannak még így mások is? Szerintetek miért jó ez neki? Pedig szereti őket, de látom, hogy fárasztják hosszabb távon.
2013. máj. 19. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:

A férjem sokat dolgozik, miden második vasárnap szabad!

Hètköznap 6-20 dolgozik.

Ez van, örülünk hogy munkája van!

Sokszor mondja a lányom, apa hiányzik...

Azért ha szabad napja van, mindig együtt töltjük, most is elvitte a lányunkat , én meg maradtam itthon mert 37 hetes terhes vagyok, s aludtam egy kicsit.

Holnap picknikezni megyünk barátokkal, gyerekekkel.

2013. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Férjem kéthavonta, van hogy három havonta tud hazajönni 2 napra. Szeptembertől decemberig itthon van. Sajnos nálunk így alakult, eleinte nagyon nehéz volt, de már belejöttünk. Két lányunk van.
2013. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És milyenek a mindennapok? Nem érzitek magányosnak magatokat néha?
2013. máj. 19. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:

dehogynem,

3 éves a kislányom 6 hónapos a kisfiam.

én Debreceni vagyok.

és te kérdező??

2013. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi Budapest mellett élünk. Elég jól bírom már, de néha elszomorodom. Nagyon jól elvagyok a gyerekekkel, de nem így képzeltem azért...
2013. máj. 19. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1 lányom van. Az én férjem ritkán van itthon! Van,hogy csak 2 hetente! És 1 éves múlt a kicsi de már tudja a rendszert! Sajna a pénz miatt ezt kell csinálnia! Én gyakran nagyon nehezen bírom így egyedül! Mi Pesten lakunk és még egy jétszótér sincs a közelben! És sajna más kisgyerekeseket sem nagyon ismerünk így álltalában csak én vagyok a lányomnak! A család is messze lakik,így a legrosszabb nekem és a kicsinek is,hogy nem nagyon van senkivel kantakt!
2013. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amikor még csak a nagy volt, ugyanezt éltem át. Most a kicsivel sokkal könnyebb, mert már a nagy által sok embert ismerünk, bár nem kifejezetten kisgyerekesek.
2013. máj. 20. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:

A férjemet már 1 hónapja nem láttam és a jövő hétvégén jön csak haza.

A nagy 5 éves, a kicsi 10 hós.

Nagyon nehéz. Ma éppen nagyon sz@r a hangulatom.

A férjeddel kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy szerintem azért csinálja, mert elfárad a munkában és a kicsi gyerekek mégsem felnőtt társaság, kell a kikapcsolódás neki is.

Amúgy a férfiaknak több idő kell felfogni, hogy szülő lesz, vagy már az is. Nekik nehezebb lemondani a már régi, berögződött szokásokról.

Az én férjemnek is évek kellettek, hogy megszokja, elfogadja és alkalmazkodjon az új helyzethez.

2013. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A nagy már iskolás, szóval ideje lett volna bőven.:)

Igazad van abban, hogy kell neki a kikapcsolódás, nem is sajnálom tőle, csak az idő sok, amit erre fordít. Nem arányos. De azt hiszem, ő egyszerűen ilyen.

2013. máj. 20. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!