Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idő kellett...

Szülés után mennyi idő kellett neked, hogy visszanyerd régi alakod?

Figyelt kérdés

Mit tettél azért,szoptatás mellett,hogy menjenek lefelé a a plusz kilók?

Mennyit híztál terhesség alatt?

Van olyan,aki csinosabb lett,mint a terhesség előtt?


2013. máj. 21. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem már a korházból kijövet a régi súlyom volt,és azóta is csak fogyok.:( Állítólag a szoptatás miatt.

48 kilóval estem teherbe. 58 kilóval szültem.

50 kilóval jöttem haza. Most 46 kiló vagyok.

4 hónapja szültem.


Ha így nézzük csinosabb lettem,hisz kevesebb vagyok,mint voltam,de én épp azt szerettem volna ha marad rajtam plusz kiló.Nem így lett.

2013. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1 év kellett, hogy ugyanannyi kiló legyek, mint teherbeesés előtt (14 kilót híztam 58-ról 72-re a kórházból 67-tel jöttem haza, utána 1 hét alatt gyorsan lement 4 kg a maradék 5-tel megszenvedtem). Aztán megfogant a második babánk, így sokáig nem élvezhettem ki a régi súlyom. :)

Most 32 hetes vagyok, +10 kg-nál tartok. :( Pedig most járok kismama tornára is. A kismama tornát tartó anyuka azt mondta, hogy aki a szülés utáni első 3 hónapban kibírja, hogy nem eszik extra mennyiségű szénhidrátot (semmi csoki, fagyi, cukros üdítő, süti stb.) az jó eséllyel hamar visszanyeri a terhesség előtti súlyát. Ugyanis 3 hónap után a szervezet hozzászokik a szoptatáshoz, akkor már nem fogyaszt annyira.

2013. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

12 kg-t híztam mind a kettővel. 19 hónap van a gyerekek között, a lányommal mikor terhes lettem, már -14 kg-nál jártam. Most 2,5 éves a lány, és örömtáncot járok ha 60 kg vagyok vasággyal a 180 cm -hez:( Nagyon sokan dicsérik, mert szép lapos hasam van, formás fenekem, de a melleim pl. csak optikai tuningok, a 2,75 év szoptatás és fogyás miatt:( Én egy +3-5kg-t elbírnék viselni magamon, szépen elosztva.

Jah és semmit se tettem, mind a kettővel heti 2 karton almalevet ittam meg az első 3 hónapban(kész csőd:D) állandóan nassolhatnékom volt, és nasiztam is:D

2013. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülés után a felszedett 14ből 9 lement,aztán depresszós lettem,folyton éhes voltam és visszajött 5,diétával ment le,már csak 5 van rajtam a régi alakom nem kaptam teljesen vissza teljesen ki vagyok a doki szerint a hormonrendszeremmel van baj,mert normálisan eszem és tornázom 70 vagyok és 65kgról kezdtem,de már kaptam sok gyümölcsös,gyógynövényes vitamint az segíteni fog.
2013. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lemaradt 2 éve szültem
2013. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Én még csak a 6. hétben vagyok,de 75 kg :S Ezért kérdeztem.Többször kezdtem fogyóba,de nem volt kitartásom,pedig olyan 60-65 kg lenne nekem az ideális.Remélem szülés után,kis odafigyeléssel és mozgással lefog menni a felesleg.
2013. máj. 21. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
75 és fél kg-al kezdtem annak idején a terhességemet, 80 kg-al mentem szülni, 3960 grammal született a fiam. Mikor hazamentünk a kórházból, 73 kg voltam, ami ugye kevesebb, mint amennyivel a terhességet kezdtem. Majd pedig sajnos egészségügyi okokból diétáznom kellett, másfél hónap múlva ráment a tejem a diétára és ugyan nem így szerettem volna lefogyni, de szülés után 3 hónappal 60 kg körül voltam.
2013. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 12 kilót híztam és kb 4-5 hónap alatt adtam le teljesen.
2013. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!