Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik most kismamák véleménye...

Akik most kismamák véleménye érdekelne! Ti is féltek/féltetek?

Figyelt kérdés

Én nem tudom de annyira félek,hogyha kismama leszek egyfolytában azon parázok majd,hogy beteg lesz a pici.Tervezzük a babát,és akarom is,minden vágyam egy pici de...Tudom,hogy akkor ezzel az erővel ne menjek ki mert rám esik egy cserép és...de hát olyan sokféle betegség van mostanában,hogy csak kapkodom a fejem erre-arra.

Ti is ennyire paráztatok/paráztok?Tudom sok mindent ki lehet szűrni vizsgálatokkal de akkor is.

Mielőtt valaki azt hinné túlkoros vagyok,vagy extra parázós hát nem:-)29 éves vagyok.

Válaszaitokat előre is kösz.


2013. máj. 23. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem féltem. Persze az elején paráztam, hogy minden rendben legyen, mert volt már egy vetélésem. Viszont aki ennyire parázik, az általában be is vonz valami szerencsétlenséget....
2013. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
mi már 8 éve vártunk Rá, én úgy voltam vele, ha egyszer végre pozitív lesz a teszt, onnastól kezdve nem lehet baj!!! Riogattak koraszüléssel(hátrahajló a méhem, majd nem nől a babával) a 40. héten született. Picike lesz, mert nem lesz neki akkora hely, hát 4 kilós baba lett. Bízz magadban és a csöppségben, én rengeteget beszéltem hozzá! :-) és tényleg nem szabad ilyenekre gondolni, mert tényleg bevonzod. Nem szabad, bízni kell magatokban!!!! :-)
2013. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én bízok csak hát félek.Igazatok van ezt lényegében én is így gondolom hogyha sokat agyalok ezen bevonzom a bajt:-)Remélem ez majd azért változik ha sikerül a picit összehozni.Alapjában amúgy nem vagyok egy nagy paragép.Sőt.Néha pont azt mondják,hogy túl "laza"vagyok.

Nem tudom miért van ez bennem.De jó lenne ha eltűnne:-)

2013. máj. 23. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!:) Az elején énis nagyon paráztam, hogy minden oké-e, közben minden rendben lett. Még most is aggódtam nehogy hiányozzon valamije aztán tegnap 4d-s ultrahangon láttam mindenét és nagyon megnyugodtam. Mindenkiben van egy kis félelem, de ez normális.:)
2013. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es én is ebben reménykedek,hogy majd ha látom,hogy mindene megvan,meg a vizsgálatok is okésak akkor ez majd elmúlik.

Köszönöm a válaszaitokat!!!

2013. máj. 23. 12:02
 6/9 petera6 ***** válasza:

Nem egyáltalán nem féltem és nem is félek. Az 6 és 12 hetes uh előtt izgatott voltam, hogy legyen szívhang, ill. jók legyenek az eredmények. Amúgy semmi rettegés. Az hogy beteg lesz jutott utoljára kb eszembe. Ámbár tudom, hogy lehetséges, szóval nem struccpolitikázom. Egyszerűen nem a rossz dolgok jutnak elsősorban eszembe a terhességem kapcsán, hanem a jók.


29 éves, 22hkm

2013. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is féltem végig, pedig fiatalok vagyunk, egészségesek, de végül a pici is makkegészséges lett. De ettől még csak akkor nyugodtam meg mikor megszületett. Míg nem mozgott aggódtam hogy mi van ha uh-on már nem lesz szívhangja. Onnantól hogy elkezdett mozogni, ha hosszabb időre abbahagyta akkor is aggódtam, féltem hogy a vizsgálatok ellenére is lehet valami baja ami születése után derül ki... Egyedül a szüléstől nem féltem. Aztán azóta sem izgulok túl semmit, de ez a pocakosság nekem sok izgulással telt, pedig nem volt problémás. Azóta sem féltem túl, sőt hagyom hogy ami nem életveszélyes, azt tapasztalja nyugodtan meg... de akkor nagyon izgultam. Ez alkat kérdése szerintem. (24 évesen szültem)
2013. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha őszinte szeretnék lenni, és az is leszek...:)

Igen a 12.hétig izgultam, de talán nem a baba egészsége miatt, hanem a furcsa szúrkálások és mensi szerű fájdalmak miatt.

Utána lett egy alacsony AFP, na akkor igen féltem. De aztán itt gyk-n sok megnyugtató választ kaptam, ha a kombináltammjó ne törődjek vele:)

Azóta élvezem a kislányom minden mozdulatát s ez így is lesz:)

22hkm

2013. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.Remélem majd ha eljön az ideje tényleg nem fogok ezen annyira agyalni:-)

Majd meglátjuk!

2013. máj. 23. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!