Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Lili és Hanna...

Szerintetek a Lili és Hanna nevek tömeg neveknek számítanak mostanság? Ti adnátok a lányotoknak? 25hkm

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 11:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Igen az és nem, nem adnám a lányomnak.

Mi direkt olyan nevet választottunk, ami nem tömegnév, de nem is a mostanában divatos nagyon ritka, extrém, ősmagyar nevek közül való.

2013. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában sok Lili és Hanna gyermekkel "találkoztam"

Én adnám ettől függetlenül,nekem tetszik. Mi is olyan nevet választottunk amúgy a lányunknak, amiből nincsen túl sok... legalábbis ezt gondoltuk, ma meg már minden 10. kislány így hívnak. :) DE nem bánom. Azt adjátok amit TI szeretnétek,és ne azt amit másnak látnak jónak.

2013. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
* mások
2013. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Igen,tömegnevek.Nemrég szült két barátnőm is az egyik kislány Lili,a másik a Hanna nevet kapta.Én nem adnám.

Olyat választottunk,ami szép,de mégse tucatnév.Így a lányunk Vivien lett.Ma már 5 hónapos

2013. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Kicsit már az. :) Nekem is a tarsolyban volt :) de végül a Boglárkánál döntöttünk. Amúgy ha apa beleegyezett volna a Hannát szívesen választottam volna. :) De már mondjuk nem tudnám neki elképzelni :D
2013. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Én attól függetlenül is adnám hogy tömegnév, ha nekünk az tetszene.
2013. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mindkettő az és egyiket sem adnám a lányomnak. De alapból sem, tehát ha ritkaság lenne mindkettő.
2013. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen nevet használó gyermek van...mindkettô szép,de tényleg tömegnévnek számítanak.Nagyon sok név van amibôl lehet válogatni....én biztos nem adnám a gyermekeimnek.Ha viszont neked tetszik,akkor lelkiismeretfurdalás nélkül.Nekem a három lányom nevei:Zselyke,Patrícia,Hanga
2013. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy statisztika: [link]

Én nem adnám a lányomnak, de csak azért, mert más tetszik. Nem a nevétől lesz különleges egy ember - személyiségtől függően még az is lehet, hogy valakinek egy gyakori névvel könnyebb is együtt élnie, mint egy túl ritkával.

2013. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is tömegnévnek számítanak. Nem adnám a lányomnak egyiket sem, de igazából nem ezért. A Lili nekem túl gyerekes, felnőtt nőnek nem tudom elképzelni. A Hanna pedig egyszerűen nem tetszik.
2013. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!