Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a 17 éves...

Ti megengednétek a 17 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
A lányom elszeretne költözni a barátjához megkérdeztem tőle, hogy miért szeretne elköltözni, erre azt a választ kaptam, hogyha elmondaná nem örülnék neki. Szerintem terhes.
2013. máj. 26. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Hát igen. Anno én is ezért költöztem el otthonról pont ennyi idősen. Engedd neki, had élje az életét. Szerintem legalábbis:)
2013. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pláne amíg nem mondja el amit titkol.
2013. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na azert ez nem igy van, elso. 17 evesen nem elheti meg a sajat eletet, egyenlore a szulo a felelos erte. Ha pl epp terhes es nem lesz 18 amikor megszuletik a gyerek, akkor epp a sajat anyja lesz a gyerek gyamja.
2013. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

és miért nincs bizalma hozzád? a te nevelésed, akkor valamit csak elrontottál. úgyis el fog szökni a végén. talán kicsit helyre hozhatnád, ha elmondanád neki, hogy bármi történt, te mellette állsz.


ha nem terhes, csak simán elment az esze, akkor úgyis csak a saját kárán tanulja meg, hogy nem fenékig tejfel az élet. fogadok, főzni se tud, és még soha nem vásárolt be. majd rájön, hogy pénz nem a bokorban terem.

egy jó tanács: ha elmegy, ne adj neki soha többé pénzt. álljon meg a saját lábán, ha olyan nagy felnőtt

2013. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Legszívesebben amíg nem érettségizik le, addig nem engedném, de 18 éves koráig biztos nem.


Ne haragudj, de elég rossz ehet a kapcsolatotok ha nem meri elmondani :-( Ezt valahogy mindenképpen tudd meg.


A barátja egyedül él vagy a szüelivel? Ők mit szólnának hozzá? Eltartanák őt is?

2013. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a kapcsolatom a lányommal, mindent megbeszélünk. Elmondta, hogy terhes, azért szeretne elköltözni. Nem a mi nyakunkra szeretné szülni a gyereket.
2013. máj. 26. 13:25
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Egy volt osztálytársam is ilyen helyzetbe került. Odaköltözött a pasijához (bár az egy jó tíz évvel idősebb volt nála), összeházasodtak még a baba születése előtt, azóta is külön élnek.

Ha a lányod fiúja felvállalja, akkor menjen! Az ő döntésük, és ebben az esetben ez a helyes.

2013. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem biztos, hogy nem engedném.
2013. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem a ti lakásotokba de így is a ti pénztárcátokra szüli. Teljesen mindegy hol él, ha nektek így is úgyis támogatni kell. Nem nem mehetne.
2013. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Megint egy jól elcseszett élet....

Nem engedném, az tuti!

2013. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!