Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Alex névről?

Mit gondoltok az Alex névről?

Figyelt kérdés
Elég "magyar" ha az apa angol?
2013. máj. 29. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, jó név.(bár kicsit kutyás...:))
2013. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név az Alex, bár a fiamnak nem ezt adnám.

Itt is elfogadott és a briteknél is. Jó választás lenne. Egyik helyen sem idegen.

2013. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A fiam is Alex, úgyhogy szerintem szép név! :)

Ami még jó benne, hogy nem annyira gyakori, mint a Bence, Máté, Balázs, Zsombor nevek! Jó itthon is és Angliában is.

2013. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik! :)
2013. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki Magyarországon élnénk, legalábbis még pár évig biztos, a férjemet is ideköti a munka. (meg persze az enyém is, de az ő keresete után megyünk:)) Szóval hiába tetszik pár angol név, nem akarok olyat adni. Inkább valami nemzetközit. Ezért gondoltunk erre.
2013. máj. 29. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Bay-os! :) EGyébként tetszik, jó kis név.
2013. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A második fiunknak ezt a nevet adtuk. Nekünk tetszik, de sógorom mindig Sándornak hívja, olyankor meg kijavítom, hogy még mindig Alex :)
2013. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jó név az Alex, de már nagyon sok van belőle. egy héten biztos hallom vagy kétszer. mi is ezt néztük ki de lemondtam róla.
2013. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van Alex ismerőséknél, ott apa svéd.Pont azért választották,amit írtál.működik a dolog,amúgy tündéri kölök(4 éves)Hajrá Alex!
2013. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A gyerekemnek nem adnám, mert sok más név jobban tetszik, de egyébként tetszik nekem is az Alex név.

A férjem egyik kedvence a lánynév változata, az Alexa.

A kisfiúnk a Zsombor nevet kapta, ami nálunk és bővebb környezetünkben egyáltalán nem gyakori.

2013. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!