Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok ahhoz, hogy Sir...

Mit szóltok ahhoz, hogy Sir Alex Ferguson visszavonul? És mit gondoltok arról, hogy David Moyes lesz az utód?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Korából adódóan már lehetett rá számítani, hogy bármelyik évben bejelentheti. De azért az időzítés meglepett.

Úgy gondoltam, hogy 1 évet még marad és amikor visszavonul azt még a szezon elején bejelenti, hogy az lesz neki az utolsó.


Moyes jó edző, tisztelik a jelenlegi és a volt játékosai is. A többi menedzser is elismerően beszélt róla.

Tény ami tény, egy kiesésre jelölt költségvetésű evertonból csinált rendszeresen top7-8ban szereplő csapatot. pedig a jó játékosait mindig elvitték.

Idén eddig 63 pontot szerzett, de akik előtte vannak azok a csapatok 2x-3x annyit költenek fizetésekre mint az everton. Sőt már a mögötte levők is sokkal többet költenek ezekre. Lásd liverpool, ők kb 120m fontot, az everton 60m font körül költ fizetésekre.

Szóval a sz.rból csinált egy nagyon jó csapatot akikhez valljuk be, sokszor félve mennek a topcsapatok is.

A mu-nál meg lesz minden lehetősége arra, hogy előre lépjen top edzőnek. Háttérben pedig SAF segíti a beilleszkedését.

2013. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy Moyes lesz Fergie utódja. Az első kommentelő mindent leírt, már nem nagyon tudok hozzáfűzni semmit.
2013. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van, köszönöm csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Engem nagyon meglepett amúgy a Boss lemondása :(. Tudtam, hogy egyszer eljön ez a nap, de én is azt hittem, hogy még legalább 1 évet marad. Úgy érzem, mintha elveszítettem volna egy embert, akire felnéztem. Na de hát ez van, ez az élet rendje.

[link]

2013. máj. 13. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Moyes jó edző !

A megfelelő ember a posztra !

2013. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Megamax válasza:

Sir Alex Ferguson szerintem nem túlzok hogy ő volt a világ legjobb menedzsere. A MU-t már kb........ 27 éve írányítja és a MU tuljadonosának még álmában se fordult elő, hogy leváltsa!


Szóval ennyit erről! :)

2013. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!