Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18-19 hónapos gyerek ki bírná...

18-19 hónapos gyerek ki bírná az utat Németországig? Utazott már valaki külföldre ekkora babával?

Figyelt kérdés
A férjem kint dolgozik és a kollégáival beszélték, hogy lehetne egy olyat csinálni, hogy a három feleség gyerkőcökkel kimenne a nyáron hozzájuk. Ilyen nyaralás féle..... Csak nem tudom, hogy babámmal elindulhatok-e, ezért volna szükségem tapasztalatokra. Még repülőre gondoltam, mert az gyorsabb, csak tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 31. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Megjártuk többször is repülövel és kocsival is az utat (Mo.-No. - 1300km).

Reülövel max. 2 óra, soha nem volt semmi gond.


Autóval mindig este indultunk 6-7körül, így reggelre otthon voltunk (bár ehhez egész éjjel nyomni kell a gázt). A gyerek végigaludta állandóan az egész utat.

2013. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek függő. Rokon gyerekek autófüggők. Balaton mellett laknak , apa naponta jár fel Pestre, és rengetegszer hozta a gyerekeket is, na velük simán lehet autózni akár a világ végére is. (születésük óta így van ez) Másik ilyen tapasztalatom, hogy olyan családot vittünk autóval és vissza Ausztriába ahol 18 hónapos volt a gyerek és nincs autójuk. Az oda és vissza utat alvás időre terveztük amivel nyertünk 2 órát, valamint vittünk játékokat és laptopot amin filmet tudott nézni, könyveket így vele sem volt gond. Harmadik tapasztalatom, hogy Olaszországba találkoztunk egy párral akiknek nem volt szállásuk, reggel elindultak a kb. 15 hónapos gyerekkel és szinte meg sem álltak mert a gyerek tökre élvezte. Eleinte úgy tervezték egy napot pihennek Ausztriában, és utána foglalják el az Olasz szállást. De úgy voltak vele akkor ha úgy is bírja a gyerek inkább egy nap alatt eljönnek Olaszországba. Szóval szerintem fel kell készülni mindenre, de nem hiszem, hogy baj lenne.
2013. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy mennyire birja a baba az akkor derül ki amikor már úton vagytok egy ideje... Én Németben élek de sokat jártunk haza Magyarba amikor ilyen kicsi volt akkor is. Az enyém jól birta szinte egy hangja nem volt. De a barátnőm kislánya egy 2 órás utat is és végig ordit. Én a repülőt ajánlom olcsók a a jegyek nagyon ha előre lefoglaljátok a Wizz Air-nél. 1 óra 45 perc alatt itt vagyok 1200 km-re. Az autóút baromi fárasztó főleg nyáron mikor meleg van. Ha választhatsz menj repcsivel! Nem fogod megbánni!!!
2013. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Igazából én is a repcsi felé hajlok. Igaz nagyon szeret autózni a manóm, de még ilyen hosszú távon nem voltunk sehol. A legtöbb egy óra hossza volt. Meg igazából nagyon szeretnék egyszer repülőre ülni, és most itt volna az alkalom. ;) Nemsokára jön haza a férjem pár napra és akkor ülünk össze a többiekkel is átbeszélni, hogy akkor hogyan legyen, csak meg szerettelek volna kérdezni Titetek is, hogy milyen tapasztalatok voltak. Mégegyszer nagyon köszönöm!
2013. máj. 31. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos,egy 1,5 éves már nem baba,és azt javaslom este induljatok,hogy aludjon a kocsiban,úgy kellemesebb lesz,vagy menjetek repülővel.
2013. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!