Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babagyártás kötelezően....

Babagyártás kötelezően. Elveszett a varázs?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy 33 éves vagyok, a férjem 34. 2,5 éve próbálok teherbe esni, és nem megy. Orvosilag elvileg semmi nem akadályozza (mindketten voltunk mindenféle vizsgálaton, nőgyógyász, endokrinológus, hormonvizsgálatok, ondóvizsgálat stb. elvileg minden rendben). Az első évben óriási varázs, lelkesedés, 2 naponta amúgy is szexeltünk. Aztán a csalódottság, most a kötelező szexek, és semmi kedvem az egészhez. Sz**nak érzem magam, hogy erre sem vagyok képes. Volt valaki így? Jó lenne beszélgetni kicsit. (A dokim 3 év sikertelen próbálkozás után küld lombikra)
2013. máj. 31. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irtam privát üzenetet.
2013. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Na ez az az állapot amin ha sikerülne túl lenni jönne a baba. Felejtsétek el a baba témát, majd jön ha akar. Nem vagytok elkésve, főleg a mai tempóhoz képest. Nyaralás pihenés, szex amikor JÓL esik. Keressetek valamit amibe 100% beletudjátok rakni magatokat, nagy családi összejövetel minden rokonnal, házfelújítás, új kerítés építés, valamit ami teljesen lefoglalja az agyatokat és pont nem lenne jó ha akkor tájt jönne a baba. Na akkor fog jönni! Mi is így voltunk, azt sem tudtuk hol áll az agyunk, és a "legrosszabb" pillanatkor még terhes is lettem. :D Gondolom a szokásos dolgokon túl vagytok: hőmérőzés, LH teszt, pihenés, nyaralás, kirándulás, teák, széntablette (itt olvastam peteérés előtt 2-3 nappal 1 szem sok vízzel, megköti a méreganyagokat a szervezetben), kirándulás, gyertya állás. Nyárra felejtsétek el a babát, nem kell, csak a gond van vele, és amúgy sem jön soha. Élvezzétek az életet, ugorjatok kocsiba, vonatra irány a jeges Balaton, vagy akár tengerpart. Éjszaka közepén keresetek 24 hamburgerest, szexi cuccban főz vacsorát az uradnak, aztán tálald magadon. Nyáron nincs baba téma, szeptemberre babás elszel, csak azért is!
2013. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ne parázzatok rá, rengetegszer hallottam, hogy próbálkoztak fiatal párok, mesterségessel is, mindenhogy, aztán egyszerűen csak "feladták" és akkor esett teherbe a nő. :)) Sok sikert nektek!
2013. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is hallottam már, hogy ne görcsöljünk rajta, de nem megy. Már megkattanok. :(
2013. máj. 31. 08:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A mostani állapotod a legrosszabb fázis. Most nincs időm keresni, de van pár jó cikk a neten, hogy ilyenkor az agy kimondottan blokkolja a szaporodási hormonok termelődését és vár míg jobb állapotú lesz az agy és akkor engedi a szaporodást. Túl rövid az élet ahhoz, hogy egyetlen napot is el ronts belőle. A mostani állapot fent maradásának válás lesz a vége. Ér annyit egy nem létező baba, hogy megérje cserébe elveszteni a férjed!???
2013. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam nem görcsölni, akkor múlt el, amikor sikerült. A kötelező szexszel az a gond, hogy apa is ezt érezheti. Én meg is kaptam tőle, hogy csak arra kell. Én nem vagyok kibeszélős, panaszkodós fajta, így nem mondtam el neki, hogy élem meg ezt, hogy nekem is rossz. Próbáltam fenntartani a derű látszatát, ezért nem is gondolta, hogy én is ugyanazt érzem. Szerintem fontos lenne beszélni róla, mert ez a feszültség ha lappang, csúnya dolgokra képes. Mi végül megbeszéltük, hogy igen, ez így nem olyan jó, de mindketten szeretnénk a babát, és azt bizony akkor kell csinálni, amikor a legjobb, ha eddig nem sikerült. Így lett jobb, és amikor összejött elmúlt a kötelező jelleg, és a feszkó is.
2013. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meddőségibe jártok? Ott nem szoktak 3 évet várni és ha nincs elzáródás vagy spermium gond akkor nem is rögötn lombikkal kezdik hanem inszeminációval. Már nyugodtan el lehetne kezdeni, feleslges még várni szerintem. De ez a ti döntésetek, nem az orvosé. A görcsöléses dolog kevés embernél probléma. Gondold végig akiknek rásegités van ott az a 2 hét csakis erröl szól hogy sikerült-e, nem tud nem erre gondloni és mégis mennyi sikerül.
2013. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez egy pillanat muve. En elveznem a szexet a helyetekben. anelkul mi a fenenek?


Majd jon, ha akar. Lehet,nem surgos neki.

2013. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bar en a helyedben lecserelnem az orvost, es mast is megkerdeznek.
2013. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia én még fiatalabb vagyok ugyan de nekünk sem sikerült csak 2,5 év utàn. Terhes lettem 19 évesen és nagyon örültünl neki de a babàt elvetéltem 5 hetesen :(( Szörnyű volt de fél év utàn ùjra pròbálkoztunk és nem sikerült én màr teljesen beleéltem magam hogy baba lesz de nem lett , eltelt mèg egy fél év és semmi!:( Aztàn elkezdtem vitamint szedni és vàrtam de semmi! Aztàn azt mondtam fiatalok vagyunk még akkor ne is jöjjön gyüjtsünk nagyobb hàzra stb. és akkor jobb lett a sex nem volt görcsös rà 2 hònapra terhes lettem ! Most 23 vagyok és 34 hetes terhes !:))
2013. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!