Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A másik véglet kb. vagy 30-35...

A másik véglet kb. vagy 30-35 lánynév tetszik egyformán, hogyan lehet dönteni ilyenkor húzzam ki kalapból mennyire hülyén hangzik már?

Figyelt kérdés
Kiderült ugyebár már olyan 18 hetesen hogy kislányunk lesz és hát fiúnevekből szerencsére csak 2-3 tetszett igazán nekem is a férjemnek is, ott könnyű lett volna választani, na de a lánynevek...hetek hónapok óta nézzük a névlistát és egyszerűen annyi szép név van hogy képtelenség választani, szavaztassuk meg rokonokkal barátokkal? Bökjünk rá egyre? Véglegesítsük majd a szülőszobán? Nem tudom korábban annyira azt gondoltam hogy ráérzünk majdegy bizonyos névre, dehát ez csak nem akar eljönni.
2013. máj. 31. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"A Lilit, Kittit kizártuk (i van a vezetéknévben és nem jól hangzik)."


Ha a Lilit, Kittit kizártátok akkor kizárhatjátok még a Líviát, Lizát, Liliánát.

Nekem a Liza tetszik a legjobban ezek közül!!

2013. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a Pici neve, mikor született??:)
2014. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!