Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ez? El fog múlni?

Miért van ez? El fog múlni?

Figyelt kérdés

Helyzet az,hogy eég érdekes problémám van (szerintem probléma). 26éves egészséges nő vagyok, szerető férjjel hitelmentes házzal mindkettőnknek jólfizető munkánk van szóval egzisztencia is rendben van. De. Amint szóbkerül a gyerek téma pánikroham szerű tüneteim lesznek. A féjem imádja a piciket, de én nem szeretem a gyerekeket. Soha nem szerettem, idegesítenek, rosszul vagyok a arra gondolok,hogy belezavarnának a napi rutinomba (munka edzés,főzés, barátnők, túrázás, stb). Mióta az eszemet tudom sajnos így érzek, abszolut hiányzik belőlem az anyai ösztön. Ellenben a kutyákat imádom.

Barátnőimnek is vagy gyereke, de eszem ágában sincs foglalkozni vele, roppant irritálónak tartom és időrablásnak (természetesen ezt ők nem tudják ezért az egyik csemetének én lettem a keresztanyja...hát elég vicces).

Szóval a kérdésem az,hogy valahogy me lehetne e ezt változtatni. Mármint egy csöppnyi anyai érzést magamba szuszakolni, vagy legalábbis gyerekszeretetet?



2013. máj. 31. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ezen nem hiszem, hogy tudsz változtatni direkt! Ha jön a gyerek utáni vágy jön, ha nem, hát nem! Ezzel nincs baj, ha a férjeddel ezt megbeszélted házasság előtt!
2013. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Többek között az a 9 hónap erre is alkalmas lesz, hogy kialakuljon, aminek kell, ha rászánod magad. És amikor megszületik, majd csodálkozol, hogy micsoda dolgokat gondoltál egyszer. Tényleg. Hiszen a kutyákat meg imádod, gondold végig!:)
2013. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A férjem pontosan tudja, ő támogat és (bár nincs nőből, tehát annyira nem tudja hogy is van ez) szerinte nem kell aggódnom, egyszer ki fog alakulni a vágy bennem is, csak én valószínűleg később érek. Csak kicsit tartok tőle,hogy kicsúszom az időből. Egyébként (ezt én sem értem) a gyerekek engem szeretnek. Nem igazán teszek érte,hogy így legyen, maximum két percet tudok velük érdemben foglalkozni, de a férjem szerint az már jó jel,hogy "ragadnak rám".:) köszönöm a válaszokat.:)
2013. jún. 1. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjednek igaza van, későn érő típus lehetsz ilyen szempontból.
2013. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!