Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakit megerőszakolnak,...

Ha valakit megerőszakolnak, terhes lesz és megtartja, utána hogy lehet ezt elmondani a gyerekkel? Egyáltalán el lehet/kell?

Figyelt kérdés

Ismertek esetleg ilyen anyát vagy gyereket?


Nem vagyok ilyen helyzetben, csak érdekel mások véleménye a dologról.


2013. jún. 1. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem se volt ilyen szerencsére, de az biztos, hogy nem mondanám el. Az én döntésem volt hogy megtartom a gyereket, mert szeretem, épp ezért nem tenném tönkre az életét egy ilyen vallomással.
2013. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

itt volt egy anyuka aki segítséget kért, én meg is sirattam a történetét :(

megerőszakolta egy állat, feljelentette, börtönbüntetést kapott, közben kiderült, hogy terhes, megtartotta a babát.

már pontosan nem tudom mennyi idős volt a kicsi amikor az állat szabadult, úgy emlékszem 3 éves körül volt. szóval elkezdett pereskedni a láthatásért....

abban kért segítséget, hogy mit tehetne, hogy ezt megakadályozza.

borzasztó, hogy milyen törvények vannak magyarországon!

én amúgy biztos nem mondanám el a gyerekemnek, gondolj bele ez milyen lelki teher lenne neki!

2013. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!