Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg hat hetes terhes...

Cicuka89 kérdése:

Jelenleg hat hetes terhes vagyok, a családvédelmis beszélgetés mennyi ideig tart és utána vissza kell-e menni a védőnőhöz vagy akkor a kérelem kitöltése után lehet jelentkezni a kórházba? A tágítás mennyire fáj?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 14:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
38%
Milyen kérelem? És milyen tágítás?
2013. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom te abortuszra készülsz. Nekem az első terhességem meg szakadt és igen,nekem nagyon fájt a tágítás. Lehet ma már nem olyan vészes.
2013. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
28%
1es vagyok, nem is kapcsoltam, hogy mire utal a kérdésed. Nekem már volt 2 abortuszom. A család védelmis beszélgetés kb 15 perc volt. Ezalatt végig próbált győzködni a nő, hogy de tartsam meg. Van kb 2 hét kötelező várakozási idő. Ha nem gondolod meg magad, akkor vissza kell menni a család védelmishez, ő kitölt bizonyos papírokat neked, és ezzel már rögtön lehet jelentkezni a dokinál. A tágítás nem vészes, kicsit fáj, de inkább csak kellemetlen.
2013. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
2 hét? Én három napról hallottam. Akkor ott megtudakolom bővebben. Annyit nem szeretnék várni :(((
2013. márc. 8. 14:41
 5/42 anonim ***** válasza:
60%
A tágítás nagyon egyénfüggő kinél mennyi ideig tart. Az ilyen idióta bigott elvakult barmokkal meg ne foglalkozz. A te életed a te döntésed ha nem tudo vállalni akkor helyes döntés az abortusz.
2013. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös :)
2013. márc. 8. 14:47
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
Megint 1es vagyok. Miután visszaolvastam a válaszomat, akkor ugrott be nekem is, hogy nem is 2 hét (nemtom honnan szedtem), hanem 3 nap a várakozási idő. Bocsi. Jól tudod, 3 nap.
2013. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
20%
Ti nem vedekeztek???
2013. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
50%
igazán nincs mit és mieltt jönnének a bigottok, hogy biztos én is megöltem a gyerekeim leszögezem soha nem volt abortuszom, sőt 4,5 évig küzdöttünk, hogy gyerekünk lehessen, ettől függetlenül teljesen megértem aki így dönt, több ismerősömnek is volt, sőt régen anyukámnak is 2szer is egyszer ikrekkel.
2013. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
23 évesen úgy, hogy a párom sem dolgozik nem vállalhatom.
2013. márc. 8. 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!