Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem lesznek már lila...

Tényleg nem lesznek már lila tescos pelenkák?

Figyelt kérdés
nálunk már csak pár db van, az uj fajta, a zold pedig nem gumis.
2009. okt. 6. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia nem tudom, hogy miért nincs már lila vagy hogy lesz e egyáltalán még(sokan mondják , hogy nem lesz,de azért reménykedjünk ), de én is nagyon szeretem /szerettem :(

Vettem zöldet kb 1hete és szerintem ugyanolyan jó (ebből sem folyik ki semmi).Igaz hogy a dereka nem gumis de a tépőzáros része igen :)

Próbáld ki a zöldet, mert ha a lilát szeretted, akkor ezt is fogod, persze ha eddig nem próbáltad.

2009. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, szépen lassan lecserélik a lilákat zöldre. nekem mindkettő bejött, sosem folyt ki semmi.
2009. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kozben már vettem zoldet, picit más, az igaz, de eddig még jo...most tettem eloszor északára, kíváncsi vagyok, bírja-e reggelig:)

a lilát tényleg nagyon szerettem, jobban, mint a pamperst

2009. okt. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!