Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem érdemes még egy...

Tényleg nem érdemes még egy babát szülni?

Figyelt kérdés

Már van 5 gyerekem, szeretnénk 6.babát is, de mindenki mondja, hogy minek szülni még egyet. Nagyon jó anyagi helyzetünk van.

33/N.


2013. jún. 2. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez elég kamu kérdésnek tűnik. Aki tényleg szereti a gyerekeit és szeretne még, az nem kérdez ilyet, főleg ebben a végtelenül egyszerű formában. Bocs, ha tévedtem.
2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeretnétek és el tudjátok tartani akkor szerintem mások miatt ne mondj le róla.
2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól éltek, anyagilag a 6. babát is ugyanolyan jól tartanátok, és nektek sem megterhelő, plusz neked sem, tehát testileg, lelkileg bírod, miért ne? Ha nektek örömet okoz, és megtehetitek, szerintem lehet.
2013. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Én szülnék, ha olyan jó helyzetben lennénk! Nincs is annál szebb, mint egy jó nagy család, én is erre vágyom, dehát sajna nálunk nem ilyen jó a helyzet. Irigyellek kedves kérdező..:-)
2013. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Timi te vagy az? XD
2013. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a ti magánügyetek. Ha ti szeretnétek egy 6. babát, akkor ne mások döntsék el, hogy legyen-e, vagy sem. Szerintem, a gyermekvállalás egy nem publikus dolog, pontosabban szólva: két emberre tartozik a döntéshozatal, nem az egész családra, rokonságra.

Ha úgy érzed, bírjátok szellemileg, akkor hajrá. :)

2013. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

én meg ha tényleg jó anyagi helyzetben lenné, a saját öt gyerekem mellé kivennék az állami gondoskodásból egy-két gyerkőcöt és megédesíteném az életüket

ha tényleg gazdag lennék :)

2013. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy "érdemes". Ha ettől teszed függővé, akkor már 5 sem az, nem? Nem is értem, egy anya nem kérdez ilyet, pláne több gyerek után.
2013. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!