Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen idős korában érdemes...

Milyen idős korában érdemes először állatkertbe vinni a gyereket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi már pár hónaposan vittük, mert mentünk a naggyal. De olyan 1 évesen már nagyon élvezte is. Egy gyerekfüggő, van akit korán, van akit később köt le. Ha szereti az állatokat, biztos élvezni fogja. Mennyi idős?
2013. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én lányom 2 éves volt, mikor már igazán élvezte.
2013. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most húsz hónapos, nyár vége felé lehet, hogy ellátogatunk az állatkertbe.
2013. máj. 24. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem egyévesen vittek anyuék először, de nem kötött le állítlag csak kb. 3 évesen.


Mi nagycsaládostul voltunk 2 hete, a lányom 9.5 hónapos volt akkor, na anyum nagyott nézett. Szó szerint félretolta a gyerek, mikor anyu leguggolt hozzá a babakocsihoz, mert nem látta az elefántot. :D


5 órát voltunk bent a kertben, nem is aludt, pedig a babakocsi mindig elringatja. Sikongatott a majomházban, annyira tetszett neki. Mondjuk a galambokra is sikongatott...:D


Summa summarum, gyerekfüggő szerintem. Jó szórakozást, ha mentek!

2013. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom speciel 9 hónaposan sokkal jobban értékelte, mint most, 2 évesen. Elvolt most is, nézelődött, de különösen nem kötötte le. 9 hónaposan, meg 13 hónaposan viszont nagyon élvezte. Most inkább a halakat szereti, inkább a Tropicariumba viszem majd el.
2013. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 2 évesen vittük imádta,anya mondta én 2,5 évesen voltam öcsém pár hónapos volt,Őt nem izgatta,nekem nagyon tetszett.
2013. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most lesz kettő a lanyom, márciusban voltunk, borzasztóan élvezte:-)
2013. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!