Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13hós kislányommal szeretnék...

13hós kislányommal szeretnék buszozni, vonatozni, metrózni de még sosem ült egyiken sem! Mit tegyek? Félni fog? A ti gyereketek hogy viseli/viselte?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon élvezte. A tieddel sem lesz gond szerintem.
2013. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krisztivan ***** válasza:
Imáádjaaaa:-) Miért félne tőle? Jó móka lehet,mi mentünk"csak úgy" is buszozni.
2013. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam olyan típusú, hogy fél percig nem képes a fenekén megülni, így nagyon féltem, hogy mi lesz, ha egyszer fel kell ülni a buszra.

Aztán először egy rövidebb buszos utazást tettünk meg anyukámékhoz és jó értelemben csalódtam egyet. Imádta a fiam és semmi, de semmi gond nem volt. Végigülte az egészet és élvezte. És utána a hosszabb útnál sem volt gond. És minden héten többször mondja, hogy szeretne buszozni.:)

2013. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is szinte mindig autóztunk mikor kb ennyi idős volt utaztunk először buszon villamoson és azóta is imádja.
2013. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyém nem szerette, kb. 5 percig bírta, aztán elkezdett unatkozni, ő nem tud egy helyben ülni.

Először menj vele csak 1-2 megállót, ha nem jön be neki, vagy fél, akkor leszálltok.

2013. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kezdettől fogva imádta a lányom, és azóta meg van veszve, ha lát egy villamost... Minden nap hévvel jövünk be Pestre, meglátja a kalauzt, és kéri a bérletemet, mert ő szokta megmutatni (ez az ő feladata). 18 hónapos.
2013. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 13 hónapos és most először jöttünk haza busszal vidékre! Először hév, villamos, 3 óra buszozás, 2 óra várakozás, 1.5 óra buszozás! Hihetetlenül jól bírta pedig én retegtem mi lesz! Ő meg csak aludt meg élveze! :) Nem lesz gond!
2013. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb ennyi idős volt amikor először buszoztam vele. Végig üvöltötte a 10 perces utat. Nagyon félt a csukódó ajtó hangjától (régi bkv busz). Azóta nem mertem vele menni. Bicajozunk inkább meg autózunk.
2013. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!