Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirállal kapcsolatos kérdés?

Spirállal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Van valaki aki erős menstruációs görcsök és viszonylag erős vérzés esetén is spirált használ? Mik a tapasztalatok? Nehezen tudom rávenni magam, de fogamzásgátlót nem szedhetek, mert volt trombózisom, óvszerre allegiás vagyok, a gélektől, és társaitól rosszull vagyok...Eddig megszajításosan védekeztünk, 7 hós a fiam ,egyelőre nem akarunk tesót.
2013. jún. 5. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem november óta van hagyományos spirálom! A menstruációm mindig normális,nem szokott több lenni és a hasam sem fáj jobban mensi alatt! Igaz a mensi előtt pár nappal mindig barnázok és utána is pár nappal! De nem zavaró! Átlagosan 8 napig tart a mensi!

Azért döntöttem mellette,mert a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlók nagyon gyengék,semmit nem érnek kiegészítés nélkül és mindig elfelejtettem bevenni!

Szerintem ez a legjobb védekezés,mert nem zavarja össze a hormonjaidat és ne macerás! :)

2013. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve van spirálom,teljesen megvagyok vele elégedve.

Előtte nagyon görcsöltem,az első napokon szinte csak feküdtem,a spirál óta semmi ilyen bajom nincs,egyedül az zavar,mint ahogy az első hozzászóló is írta,hogy 1 hétig tart.1 napig nagyon erős,utána éjszaka alig vérzek,nappal sem erős.

Gondolj arra,hogy minimum 5 évig nem kell a fogamzásgátlással foglalkozni:)!

Nekem a férjem allergiás a gumira,én pedig nem bírom a gyógyszert!

2013. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi , biztatóak vagytok! :) Most már kicsit bátrabban merek belevágni, mert mindenki azzal riogat, hogy sokkal erősebb lesz a vérzés , ami nálam az 5 napból 2 napig így is borzasztó, meg még jobban fogok görcsölni mint eddig. De hátha ez jó lesz!
2013. jún. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!