Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mirena spirallal kapcsolatos...

Mirena spirallal kapcsolatos kerdes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar egy eve van mirena spiralom soha nem volt vele gond...igazan nem tudom,hogy a mostani gond e.....felrakasa utan fel evig vereztem,utanna kimaradt a meenstruaciom eddig normalis volt minden honapban de most ket hete verezgetek..nem erosen van h nem is vagy alig van hogy jobban..elmozdulni nem mozdult el megneztem...a doki azt mondta majd beall rendesen...de mikor?mar unom:(
2011. júl. 24. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem normális.Onnantól,hogy elmúlik az az eleji pecsételés(nekem 12 hét volt)onnantól csak,a szokásos menstruációnak kellene jönnie,de kisebb mértékben,vagy akár el is maradhat a menstruáció,de a huzamosabb ideig tartó újbóli pecsételés nem normális!!!Nincs terhestüneted???Csinálj egy tesztet,meg csináltass egy UH-t is.
2011. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehetnék terhes spirál mellett?
2011. júl. 24. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nincs 100% biztonság!!!!!És létezik méhenkivüli terheség is,ami spirálnál gyakoribb!
2011. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

100% csak az önmegtartóztatás, bármi mellett teherbe lehet esni, még az egekig magasztalt miréna mellett is.

A pecsételés utalhat még arra is, hogy nem bírja a szervezeted a spirált.

Csináltál tesztet??

2011. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem csinaltam tesztet,mert biztos vagyok benne h nem vagyok terhes....igen van egy kedves ismerosom akinek hasonlo spiralja volt es o is azt mondta,hogy nem birja a szervezetem...aminek kulonosen orulok:(koszonom a hasznos valaszokat,most egyenlore nem tortenik semmi....ugy nez ki minden helyreallt...de hamarosan meglatogatom az orvosomat
2011. aug. 7. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!