Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek Babybjörn műanyag...

Akinek Babybjörn műanyag előkéje van, mossátok mosogatógépben?

Figyelt kérdés
Nem látom rajta a jelzést, félek betenni.

2013. jún. 7. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet minek betenni a mosogatógépbe semeddig sem tart elöblíteni és lemosni. Én nem próbálkoznék mosogatógéppel.
2013. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 perc alatt lemosható a csapban.
2013. jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kár írni, ha nem tudjátok a kérdésre a választ. :o(

Amúgy én is tudom, hogy egy perc, csak ha 90 dolgot kell elmosogatni, akkor az másfél óra mosogatás...

Ezért van mosogatógépem három gyerek mellett.


Tegnap beraktam 55 fokon és semmi baja nem lett.

Azért köszönöm hogy fáradtatok.

2013. jún. 11. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak azért írtam h inkább nem próbálkoznék mert se perc alatt lemosod és h inkább nem tettem volna be próbálkozni de ha nem lett semmi baja akkor úgy is király. :)Első voltam
2013. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg 2. vagyok. Szívesen, nem volt fáradtság.:)

De azt azért nem hiszem, hogy az előke miatt kézzel mosogattad volna el a 90 dolgot, csak mert azt nem teszed be a gépbe. Így akkor mégsem 90 perc, hanem továbbra is 1. De azért örülök, hogy nem lett baja, és így már más is tudja a választ.

2013. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!