Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok! Emlékeztek még arra a...

Lányok! Emlékeztek még arra a műanyag játék figurára, babára, amit a hűtőbe kellett rakni és a pelenkájának a színe átváltozott a hidegtől kékre vagy rózsaszínre?

Figyelt kérdés

Kb. 17-18 éve (te jó ég, de régen)volt ilyen tömör műanyag figura, kb. 6-7 cm-es volt. Baba és sellő alakúakat lehetett kapni, amik pózokban voltak megformálva. A babának a pelenkája színe változott a hidegtől, a sellőnek pedig az uszonya. Már napok óta keresem a neten, hogy hátha lehet még ilyet kapni valahol, de semmit sem találtam eddig. Valaki tud valamit erről a babáról, játékról? Olyan zsákbamacska jellege volt, mert kis zacsiban árulták.

Nem találtam ki, nővérem is emlékszik rá. :D


Köszönöm a válaszokat! :)


2013. jún. 3. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jaaaaj de szerettem őket!!!! Volt állatosban is. Rózsaszín vagy kék lett a pelusuk, de ha megbolondulok sem jut eszembe a neve. De amint beugrik írok. :)
2013. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
magic baba?? Én is akarok olyat :)
2013. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


:D

2013. jún. 3. 21:08
 4/15 anonim ***** válasza:

Magic baba! Imádtam! Barátnőm már felnőtt, 2 gyerekes anyuka, de ő gyűjti őket, a TeszVeszen, veterán szokott keresni, szinte az összes megvan neki.

Jaj, mindig a piacon vettük anyukámmal, 100 Ft volt egy csomag. És cserélgettük ezerrel. Régi szép idők. :D

2013. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Állatosat találtam barátok pelusban címszó alatt.


[link]

2013. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De jóóóó! Nekem is kell! Én nem emlékszem rá, bár akkor nagyon kicsi voltam még.
2013. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezer éve nem láttam ilyet,de emlékszem rá nekem is volt ilyen otthon :))
2013. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Huhuhúúúú, de szerettem őket! :) (nekem csak a babás sorozat volt)

7 éves voltam, mikor műtötték a kezemet, és a kórházba anyukám minden alkalommal hozott egyet-kettőt. Azoktól gyorsabban gyógyultam! :P

2013. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lues ***** válasza:
:) Én is emlékszem!!!!!! Magic baba!!! Mikor kibontottam a zacskót rohantam a mélyhűtőhöz, hogy berakjam és megtudjam, hogy kislány vagy kisfiú a játék. Azok a régi szép idők... :D
2013. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem! :) Sőt, nekem még mindig megvannak (rengeteg - babák, sellők, kutyák, cicák, stb.), és most a játszósláda alsó részén, egy jó nagy szatyorban ücsörögve várják, hogy a kislányom elég idős legyen játszani velük. :)
2013. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!