Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Lehet terhesség?

Mi lehet a baj? Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
az utolsó menstruàcióm ápr. 30 án volt. màjusba kèsetr csin egy tesztet pozitiv lett. de aznap enyhèn elkezdten enyhèn vèrezni. hètfõn elmentem dokihoz nem.làtott se mèhen belül se mèhen kívül terhessèget. hètfõn is szerdàn is teszteltem az is pozitiv lett. 4 nnap.enyhe vèrzès az elsõ nap volt enyhe görcs 3 nap barnàzàs volt. az orvos pèntekre hivott vissza. de az mèg olyan messze van. a mèhnyàlkahàrtyàm 8mm. hányingerem van feszül a hasan inkàbb este èrzem mikor.lepihenek. ès szuró enyhe fájdalom a jobb oldali csipõmbe. volt akinek ilyen terhessège volt?

2013. jún. 11. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is elég hasonlóan jártam, amikor meg kellett volna jönnie, akkor barnáztam. Teszteltem, és pozitív lett, a doki négy napra rá semmit nem látott, egy hét múlvára hívott vissza. Amikor a dokinál voltam, még barnáztam, de rendes vérzésem nem volt. Pár napra rá szintén pozitív lett a tesztem, de nagyon, és a doki is látta már a petezsákot a következő vizsgálatnál. Azóta már 17 hónapos a lányom :))

Remélem neked is összejött!

2013. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hàt nem tudom teszteltem.de.negatív lett :(
2013. jún. 12. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom, vetélésnél nagyobb mennyiségű vérnek kell jönnie, meg erős görcsöknek. Holnapután úgy is lát a doki, ő majd biztosat mond. Majd írd meg, mi lett, azért még szorítok neked
2013. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szèpen de.most màr nem.remènykedem.elsõ baba lett volna tervezett..... neked meg gratulàlok.
2013. jún. 12. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Régóta próbálkoztok? Még ha most nem is alakult minden szerencsésen (ami még nem biztos), akkor is bíztató, hogy már volt pozitív teszted.
2013. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 hónapja. de nekem a hcg-m múlt hèt szerdàn 3.10.volt. neked olyat nem nèztek? akk is mèg pozitiv volt a teszt. vagy lehet azèrt lett negetiv mert nem reggeli vizeletbõl csinàltam? szted van mèg esèly h minden rendbe van?
2013. jún. 12. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
ó, nálunk nem néztek ilyesmit, sima sztk rendelésen voltam, ahol majdnem körberöhögött az asszisztens, hogy 5 nap késéssel mentem. szerencsére a doki rendes volt, bár nem bíztatott. Nekem kb 5 hetesen délutáni teszt lett pozitív, de sokban függ attól is, hogy mikor volt peteérés. Lehet,hogy késői volt, azért nem látott semmit. Arra nem tudok válaszolni, hogy vajon van-e babád, de én olyan vagyok, aki az utolsó pillanatig remél. Ha akarod, privátban is folytathatjuk
2013. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!