Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhességet mutat...

Mennyi idős terhességet mutat ki a hüvelyiultrahang? Lehetségea h megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
nekem 2 tesztem is pozítív lett de ma 3.napja h vèrzek.voltam ma dokinál azt mondta valószínû h vetèlès törtènt de ezt nem tudja mèg megállapítani. :( de visszahívott jövõhèt csütörtökre. valaki segítsen.

2013. jún. 3. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szívhang 6-7 hetesen van már biztosan. Én is 5 hetesen voltam dokinál mert barnáztam. 2 hét múlvára hívott vissza, mert még csak petezsákot lehetett látni. Másfél hét múlva voltam másik dokinál, akkor már volt szívhang.

Konkrétan vérzel?

2013. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem.annyira mint.mikor rendesen.meg van. de ha járkálok.akk jobban ha pihenek akk alig van vmi ès a színe halvány piros rózsaszín fèle
2013. jún. 3. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát van akinek szinte végig megmarad enyhén a mensije, reméljük nálad is ez van...

Van olyan ismerősünk, aki csak abból vette észre hogy terhes, hogy elkezdett nőni a hasa, gógyszr mellett, és van olyan távoli ismerős is, aki viszont pár héttel a szülés előtt tudta meg, hogy szülni fog, mert neki is végig megjött, a testalakat miatt pedig nem volt feltűnő.

Pihenj sokat, drukkolok, hogy megmaradjon a babád! Majd írj, hogy alakult!

2013. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szèpen ez bíztató volt remèlem nem.lesz semmi baj
2013. jún. 3. 19:03
 5/12 A kérdező kommentje:
anyának is meg volt a nõvèremmel mèg 5 hetesen ès neki se tudták megmondani h terhes
2013. jún. 3. 19:04
 6/12 anonim ***** válasza:
... és nem kaptál progeszteront? Semmit? Ha nem, akkor azonnal válts dokit!
2013. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
semmit nem.kaptam.ès semmit nem.mondott :/
2013. jún. 4. 06:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ma azonnal másik orvoshoz mennék. Amennyiben fennáll a vetélés gyanúja, úgy terhességmegtartó gyógyszert, hormont kellene adnia! Mi az, hogy jövő héten menj vissza? Addig??? No persze, nem kell egy nőgyógyásznak pszihológusnak lennie, de addig milyen lelkiállapotban leszel?
2013. jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de a doki terhessèget nem látott. de 2 teszt is kimutatta. ezèrt nem tudom
2013. jún. 4. 08:26
 10/12 A kérdező kommentje:
ma.már negatív letta teszt :( a vèrzès is enyhül. biztos már nincs baba??? :( valaki írjon lètszi!
2013. jún. 4. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!