Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes anyukák! Egy...

Teszveszes anyukák! Egy normál méretű postakész boríték akkor is 120Ft, ha kidudorodik benne a ruha?

Figyelt kérdés
egy kis mellény lenne a borítékban
2013. jún. 12. 10:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
De postakész volt, és nem vagyok a drágád...
2013. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%

Akkor át lettetek verve,nem kérhet rá még plusszt.


[link]


Postakész borítékok és levelezôlap

A termékcsalád különlegessége, hogy a bélyegbenyomás értékjelzés nélküli, vagyis a változó

tarifához illeszkedôen, de kizárólag belföldi forgalomban és a levélre vonatkozó tömeghatáron

belül tömeg korlátozás nélkül rugalmasan felhasználható.


Tehát a 2kilóig beletehetsz bármit.

2013. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

Lehet átvertek, de engem nem vág földhöz 20 ft:-D

Azt nem értem, ha a kérdező ennyire pontosan tudja, akkor miért írta ki a kérdést?

2013. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
értelmez a kérdést
2013. jún. 12. 11:33
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Én is kaptam már postakészben vastagabb dolgokat.
2013. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

azért írta ki a kérdést DRÁGA, mert azt nbem tudja, hogy kidudorodhat-e!! Tanulj meg olvasni!!


De azért érdekelne, hogy szerintetek mit is jelent a postakész boríték... ha csak nem elsőbbséggel kérted pluszba, akkor nem kerülhet többe.


Kérdező! Bármit belepakolhatsz, amíg le tudod ragasztani, addig OK!

2013. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A kis alakú postakész borítékot akkor sem kell megmérni, ha elsőbbséggel kéritek, mert az egységes 30 ft, súlytól függetlenül, ha a max. 2kg-t teszed bele, akkor is. A nagy alakú postakész boríték esetében már viszont súlyfüggő az elsőbbség díja.

A kérdésre válaszolva, dudorodhat ahogy tetszik.

Egy postai dolgozó

2013. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16 vagyok, azért írtam az elsőbbséget, hogy azért fizetett esetleg pár Ft-tal többet. Nálunk mondjuk alapból a mérlegre teszik le amit odaadunk, nem a mérés miatt, csak gondolom az esik kézre. De köszi, hogy megerősítettél, kedves utolsó :)
2013. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es postai dolgozó!

Köszi, ezt jó tudni.

2013. jún. 13. 13:21
 20/23 anonim ***** válasza:
Július 1-től nagy változások vannak a postán. Bizonyos méretű borítékokat (ami nem fér bele a postaládába) ezentúl csak ajánlva lehet feladni... És ez csak 1 a sok változás közül...
2013. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!