Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebbe a helyzetbe ti mit tennétek?

Ebbe a helyzetbe ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, a férjemmel annyira más irányba haladunk, neki meg van a saját élete és néha ezért indúlatot érzzek.

én itthon vagyok a fiunkkal, nekem se keresetem se pénzem de ezt közösen választotuk a munkája miatt és a gyerek miatt.Azt mondta nekünk igy jobb.Valahol igaz is, mert sok a dolgom amit nem tudnék meg oldani munka után.

Nincsenek barátaim, a családom távol van és most kezdem átlátni,hogy a múltunkban sem volt sok öröm, és jövőnkben sincs remény.Soha nem tudok vele beszélni, mert nem akar....abszolut nem komunkálunk mert neki nincs arra kedve.Nagyon önző, soha nem veszi figyelembe amt mondok, nekem igazam soha nincs.Mindig ugy kell mindent csinálni ahogy ő akarja.

Más szóval nullának, semminek érzzem magam és néha inkább meghalnék.

2 heti 1szer van sex, igaz ezek után már ahhoz sincs kedvem.Minden nap balhézunk, mindenért engem hibáztat.

A tegnap még azt irta sms-be szeret minket és le a kalapal ahogy a fiunkot nevelem.Lehet már rám unt, és csak forgatom ,hogy valahogy meg tudjam emészteni aztán egyszer elengedem.


2013. jún. 12. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elmennék dolgozni. Nők milliói vezetnek munka mellett háztartást, meg lehet oldani.
2013. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pedig erre sajnos nincs más megoldás szerintem, mint hogy munkát vagy vmi hasznos elfoglaltságot keresel magadnak, mert így teljesen elveszted a személyiségedet...

Még az is lehet ha lenne munkád amitől hasznosnak éreznéd magad és bevételed stb. helyreállnának köztetek is a dolgok!!

Nekem legalábbis így volt. Mi 3 gyereket terveztünk (vagyis én 2-t de apa egy 3.at is szeretett volna és nem kellett végülis nagyon győzködnie) és mivel egymás után jöttek (2.5 és 3 év van köztük) így évek óta itthon ültem és egyszerűen beszűkült a tudatom az agyam már nem láttam reálisan a dolgokat ő meg közben persze élte tovább az életét (nem rossz értelemben mondom, de úgy értem hogy dolgozott járt kelt a városban, üzleti ebéd meeting stb és NEM NEM NŐ VOLT a háttérben:) ). Mondtam hogy na elég. Szerencsére így anyagilag nem voltunk olyan rossz helyzetben hogy 8 óráznom kellett volna de 4-6 órás munkát vállaltam nem a szakmámban meg semmi ilyesmi de arra nagyon jó volt hogy kimozdultam lehetőségek értek, én is hozzájárultam a családi kasszához stb.

Egyből szebb színben láttam a világot.

Mondjuk ilyesmit nem éreztem amit írsz hogy a múltunkban sincs sok öröm meg hogy mindent ő ( a férjem ) akarna meghatározni meg megmondani. Az is lehet hogy ti tényleg nem illetek össze:(( De akkor is a saját lábadra kellene lassacskán állnod ha lépni is akarsz.

2013. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A fiúnk megy oviba szeptembertől, igaz az is csak déli, más nincs a közelbe és még az is kérdés ki hozza haza délbe. Fel is dobtam a témát hogy jo lenne nekem is valami munka, de azt a választ kaptam, hogy én végezzem itthon a dolgom ő gondoskodik a pénzről.
2013. jún. 12. 12:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Mintha én irtam volna ki a kérdést! Nálunk is ez megy! Sőt semmit sem segit! Megoldást még én sem találtam
2013. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mennyi idős a gyerek?

mi dolgod van?


én dolgozom 6 órában, gyerek oviban, ovi után bevásárolunk, rendet csinálunk, megfőzzük a vacsit (ezt mind együtt, 3,5 éves, nagyon jól bevonható, tényleg nagy segítség :)), lefürdünk, majd apa befut 7-f8 felé és vacsizunk, kicsit tv-zünk hármasban vagy játszunk, majd 9kor fekvés, mi 10ig ébren vagyunk, addig megbeszéljük a napi dolgokat.


nem mondom, hogy szeretek dolgozni, de egyrészt van pénzem ami baromira jó érzés, megvenni a fiamnak azt amire vágyott, abból amiért megdolgoztam, másrészt, hogy felnőtt emberek között vagyok, ez tolhatatlan, teljesen feltölt ha csak fél órát is beszélgetünk munka közben.


szerintem nem szabad otthon ülni. míg a gyerek kicsi volt, nekem is a napom elment ugyanazzal a napi dolgokkal amit most 3-4 óra alatt megcsinálok. ha muszáj, gyorsan megvan az, kupi is kisebb mivel egész héten nem vagytok otthon :)

de persze te tudod, viszont számolj azzal, ha továbbra is otthon maradsz, az önbizalmad teljesen el fog veszni sikerélmények, élmények, felnőttek társasága hiánya miatt

2013. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Disznókot nevelek eladásra, földet örököltünk amin mindent meg teremlek, minden féle zöldséget aminek a felébol pénzt csinálok és még más dolgok amiket még muszáj meg tennem.Mindent meg tudunk venni, de sokszor eszembe jutt, hogy amig dolgozztam többet kerestem mint a férjem, és hogy voltak barátaim, de ma már egy sincs.
2013. jún. 12. 13:24
 7/12 A kérdező kommentje:
3 éves 4 hónapos a gyerek.
2013. jún. 12. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:
De hát akkor van saját pénzed, nem?
2013. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

van is meg nincs is, a férjem kezeli a pénzt!

és ezért irtam, hogy nincs saját pénzem!

2013. jún. 12. 13:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor inkább ez a baj (második vagyok) hogy amiért TE MEGDOLGOZOL (állatot tartani nem egyszerű móka) abból te miért nem látsz semmit vagyis mi jogon dönti ő el hogy mi legyen a pénzzel stb...

akkor inkább a férjeddel van a gáz..:((

2013. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!