Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Hannibál...

Hogy tetszik nektek a Hannibál név? Nekem nagyon tetszik, de sokan lehurrogták mivel sokan asszociálnak Lecter-re Mindenféleképp ritka nevet szeretnék de nehéz találni. Vélemény? Ritka nevek? Ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Hannibál kérdés volt már.
2013. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
bocs hol, linkeld már be légyszi
2013. jún. 12. 22:56
 3/18 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem csak ezt kérdeztem....
2013. jún. 12. 22:57
 4/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 12. 23:01
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem választanám, nekem kissé extrém. :) De azt tudom mondani, hogy ne foglalkozz mások véleményével, hiszen a ti gyerkőcötök lesz. :) Ellenben arra érdemes gondolni, hogy később, mint felnőtt férfi hogyan fogja tudni használni a nevét és ki tudja, hogy vajon a mostani, fiatal generációban mennyire marad meg Lecter... Csak azért, nehogy csúfolják.
2013. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem is azonnala Lecter jut eszembe, Adolfról meg Hitler, szóval vannak nevek, amik akármilyen jól hangzanak, ha volt már egy hírhedt viselőjük, akkor nem adnám. függetlenül attól, h kitalált v valós személy az illető
2013. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most készült belőle új sorozat, az egy örök film, mindig is lesznek újabb és újabb feldolgozásai.

Nagyon szeretem Róma történelmét, mégsem a pun hadvezér, hanem a kannibalizmus jut eszembe a névről.

2013. jún. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, valami ritkát akartam, még ha megbotránkoztató is. A jövőbeli fiatalok szerintem már nem fogják ismerni Lectert, de ha igen, az se baj. Csak nekünk végül lányunk lett, neki már nem adnám!:))
2013. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem elég meredek.
2013. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!