Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Hannibál...

Hogy tetszik nektek a Hannibál név? Nekem nagyon tetszik, de sokan lehurrogták mivel sokan asszociálnak Lecter-re Mindenféleképp ritka nevet szeretnék de nehéz találni. Vélemény? Ritka nevek? Ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 22:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Dante nagyon tetszik. De arrol meg a Dante poklara vagy az Isteni szinjatekra gondolnak.:)
2013. jún. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szegény gyerekek most és később..
2013. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Egy sorozatgyilkos nevét adni elég meredek. Azért nem a következő 10-20 évben lesz elfelejtve Lecter. Én azt gondolom a különleges név és a kiszúrás két különböző dolog.
2013. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

22 vagyok, de nem adnám. Lechter és kannibalizmus asszociációim vannak tőle.


A Dante nekem is tetszik, bár mikor leírom mindig egy kis ördög jelenik meg a vizuális képernyőmön :D


Nem tudom különleges-e vagy sem, én Félix-Olivér-Alex párti vagyok.

2013. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nem adnám. Ahogy az Adolf nevet sem.

Nagyon sok egyedi, különleges férfi név van, több ezer névből.

[link]



Nekem tetszik az Ányos, Balambér, Gujdó, Kilián

2013. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó Dante név meg az Achilles is különleges. De ha nektek a Hannibál jobban tetszik akkor úgy javasolnám, hogy mondjuk legyen egy másik kereszt neve is, ami lehet akár teljesen átlagos is és akkor majd eldöntheti vagy eldönthetitek hogy melyiket használja.
2013. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És még, ami a Hannibálhoz kapcsolódik: hogy fogjátok becézni? Hanni?
2013. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Balamber? Meg Gujdoooo? Na neeee...

Balamber, ha ragondolok, rohognom kell. Bambula.

2014. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!