Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok ezt? Személy szerint...

Láttátok ezt? Személy szerint felháborítónak tartom, hogy kicsi gyerekeket agresszivitásra buzdítanak a MINIMAXON!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ArdDd_VCmu0


Kb ez a reklám, de a szöveg alatta magyarul? Üsd vágd ne kíméld!!!!!!


Azért a MINIMAX odafigyelhetne, hogy mit reklámoz! Mert itt még ezzel az izével verekednek ami nem mellesleg abszolút nem vicces, de az oviban-iskolában már enélkül csapkodják meg egymást!



2013. jún. 13. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
nekünk nincs tévénk, ajánlom neked is, illetve mindenki másnak hogy dobja ki
2013. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Még egy érv, amiért örülök, hogy még tv-nk sincs. A számítógépen nézett mesékben nincs reklám, én döntöm el, mi megy és mennyi ideig.
2013. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kerria ***** válasza:
41%

Na ezt még nem láttam... :( engem az eleve felháborít, hogy egy meseadón néha több reklám megy, mint mese...


ezért is álltunk át a tv2re... mert ezek miatt már megutáltam ezt az adót!

2013. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem láttam, de nem kell megvenni. Ennél sokkal rosszabbak is voltak már, bár szerintem is egy gyerekcsatorna odafigyelhetne egy kicsit. Az én fiam ettől nem fog verekedni.

Kerria, mégis mit tudtok nézni a Tv2-? Ne haragudj, de szerintem minőségen aluli, alpári, bulvárhíradó, szánalmas sorozatok. Akkor már inkább az M2, nem arra gondoltál véletlenül?

2013. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk az M2 megy napkozben. A lanyom sok meset imad rajta.

2 eves, inkabb hatterzajnak megy, de ha olyan, akkor lekoti 1-2 mese 10-20 percig.


Sosem fogom megerteni, miert kell a tv-t kiiktatni az ember eletebol.

Akinek nincs az oruljon, ha eppen ez boldogga teszi. Akinek meg van, az azert oruljon.

Miert kene sz@rul ereznem magam, hogy van tv-nk es rendszeresen hallgatjuk a meseket jatek kozben?


Mindegy. Bocs, hogy eltertem a targytol. Ez az elso kettonek szolt..

2013. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kidobni a tv-t? Hol néznék teniszt meg Forma-1et? :-)


Mi is M2-t nézünk vagy dvd-t, pont a reklámok miatt. A legtöbb sorozatot le lehet tölteni és kiírni DVD-re, ha minden ovistárs azt nézi.

2013. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Disi ***** válasza:
Mi is az M2-t nézzük vagy számítógépről megy. A Minimaxon sok olyan mese van amihez még kicsi (2 éves) a reklámok tömkelegéről nem beszélve. És igazad van, egy mesecsatorna odafigyelhetne a reklámjaira.
2013. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kerria ***** válasza:

Arra gondoltam én is M2... kereskedelmiket nem nézünk, bár igazság szerint semmit sem nézünk... estére én már fáradt vagyok, netezek, és ennyi.


Nagyon szerettük a régi Maja a méhecskét, az új annyira nem jön be. Meg Pom-pom meséi is... délelőtt vagy amíg főzök, addig ez az adó megy.

2013. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

attól nem lesz agresszív, csak a feszültséget levezeti.

neked is ajánlom kérdező.

2013. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hát mivel beteg vagyok én is, és ma egész nap a nappaliban feküdtem, ahol a gyerekek tv-tek és a délelőtt folyamán egyszer sem találkoztam ilyen és ehhez hasonló reklámmal!

Pedig reggel 9-12-ig azt néztem én is, mivel erőm nem volt semmihez!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!