Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki örökbe akar adni,...

Ha valaki örökbe akar adni, és kiderült, hogy ikrek akkor biztos lehet benne, hogy együtt marad a két kicsi?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem fognak együtt maradni.
2013. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
SZerintem nem.Ha külön örökbe fogadják őket akkor szétválasztják őket.Nem mindenki akar egyszerre 2 gyereket...
2013. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Állami örökbeadásnál simán szétválaszthatják. Elvileg törekednek arra, hogy a testvérek egy családban maradjanak,de csak elvileg.


Nyílt örökbeadásra nem gondoltál? Ott biztosan tudnál olyan párt találni, akik két picurt is szívesen látnak + ott te választod ki a párt, akinek örökbe adod a gyerekeket + nem maradnak évekig állami gondozásban, hanem biztos lehetsz benne, hogy már csecsemőként családra lelnek.

2013. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom a kerdesedre a valaszt, de az valami szornyu lenne, ha az ikreket elvalasztanak egymastol. Biztos vagyok abban, hogy nagyon sokan orommel felnevelnek oket egyutt!!!!!
2013. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Nagy valoszinuseggel kulon lesznek valasztva
2013. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a nyílt örökbefogadás a legjobb!
2013. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gólyahír Egyesület nyilt örökbeadással nagyon sok iker babákat adtak már örökbe...természetesen együtt maradtak..egy család fogadta őket örökbe! :) Tavaly több ikerpár került boldog szülőkhöz! :)


[link]

2013. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Csak azt tudom, hogy nevelőszülőkhöz együtt kerülnek a testvérek. Ha később születik még testvérük, akkor ő kerülhet más családhoz.

Nehogy már örökbe adásnál másképp legyen!

2013. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy választják szét az ikreket. A adott család nem akar két gyereket, akkor igy jártak, a soron következő kapja.
2013. ápr. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, h szétválasztják őket, nem a hatvanas években élünk. Rengeteg örökbefogadó szeretne akár ikreket, mind titkos, mind nyílt örökbefogadásra jelentkezők között is. És a tegyesz is a legjobbt akarja a gyerekeknek, a civil szervezetek meg pláne. Biztosan megtalálják azokat az örökbefogadó szülőket, akik szeretnének ikreket. Azonban akkor lehetsz egészen biztos afelől hogy együtt maradnak, ha egy civil szervezethez fordulsaz. Ők figyelembe szokták venni a szülőanya kéréseit.
2013. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!