Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kecskeméten mivel foglalkoznak...

Kecskeméten mivel foglalkoznak a kisgyerekes anyukák? Ha letelt a gyes, gyerek óvodába, iskolába megy, miből lehet megélni nőknek? Anyukák, milyen vállalkozásotok van Kecskeméten, ami jövedelmező?

Figyelt kérdés
Párommal külföldön élünk, de haza szeretnénk menni 2 kisgyerekkel, vállalkozásban gondolkodunk.
2013. jún. 13. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor vállalkozzatok ha az tuti ötlet. Egyébként abból élnek mint bárhol máshol, hajnalban kelnek, mennek dolgozni oviba gyerkőc, délután vissza. Jobb esetben kapnak munkát a kisgyerekes anyukák, sajnos sokszor ha már meghallják hogy gyereked van szépen lassan kitessékelnek az állásinterjúról...
2013. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra irányul, hogy Kecskeméten nincs olyan sok lehetőség, mint Pesten, mégis sok fiatal marad ott, a nők, anyukák mivel foglalkoznak gyerek mellett?
2013. jún. 13. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol én élek ott még annyi lehetőség sincs mint Kecskeméten. Szerintem Kecsón mivel megyeszékhely jóval több lehetőség van mint egy kisebb városban, vagy egy faluban. De egyszerűen akkor gyertek Budapestre. De Kecsón is ugyanazt csinálják az anyukák mint bárhol máshol. Próbálnak megélni.
2013. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokan maradnak Kecskeméten, de sokan el is mennek Bp-re és külföldre. Ha jól kerestek külföldön szerintem maradjatok még pár évet, akár a nagyobbik gyerek 7 éves koráig. Addigra megtanulják a másik nyelvet, itthon meg kezdheti az elsőt. (nem úgy, mint ha a sokat dicsért magyar oktatás a valóságban tényleg olyan nagyszerű lenne, és az sem biztos, hogy a sokat szidott nyugati oktatás olyan rossz.)
2013. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!