Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miután hazajöttünk a babával...

Miután hazajöttünk a babával a kórházból mikor jön a védőnő?

Figyelt kérdés
Mi történik akkor, beszélgetés, tanácsadás? Nektek hogy volt?
2013. jún. 14. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában aznap vagy másnap szokott menni. Mi szombaton jöttünk haza a kórházból, így csak hétfőn jött. Kb fél órát volt itt, levetkőztette a gyereket, tisztába rakta. Megnézte hogy szopizik, adott néhány jótanácsot, aztán ment is.
2013. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzánk másnap jöttek a doktornővel. Mint amit az első írt, levetkőztették, meghallgatták, gyönyörködtek benne, beszélgettünk a szülésről, hoztak prospektusokat + olvasni valókat. Doktornő recepteket írt (fürdető, láz elleni kúp, D-vitamin, stb.) Kb. ennyi, össz-vissz fél óra volt.
2013. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem elég gagyi a védőnőm, aznap délután már jött is, de minek, levetkőztette, "megvizsgálta", megvan mindene, stb... a tanácsadás annyi volt, hogy látta, ott van anyósom, aki biztos van segítség, fürdetésnél is lesz, akkor jó. kitöltötte a papírokat, mondta, hogy szoptassam 3 óránként, ne gyakrabban, ha nem elég, majd az orvos felír tápszert, ha ráhallgatok meg az orvosra, így is lett volna, de igény szerint szoptattam. aztán 6 hétig hetente jött, stresszelt, hogy nem gyarapszik eléggé, meg kevés a tejem, rábeszélt a pótlásra, pedig nem kellett volna, a kitartásomnak és a szoptatási tanácsadónak köszönhető, hogy le tudtunk róla szokni.

volt, hogy félóráig szótlanul ültünk, mert várta, hogy felébredjen, és akkor sem csinált vele semmit. közben próbáltam vele beszélgetni, de 1-1 szóval válaszolt, ha meg én kezdtem el vmit mesélni, látszott, hogy nem érdekli, csak várta, hogy felébrdjen a baba, megnézte, aztán elment.

2013. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!