Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Holnap apák napja. Ti mivel...

Holnap apák napja. Ti mivel készültök? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés
Anyák napján a párom is meglepett engem a babán keresztül, és szeretném neki viszonozni ezt.. Mivel készüljek neki?
2013. jún. 15. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

mi nem tartunk apák napját, de ha készülnék akkor egy régóta vágyott dolgot vennék neki vagy:

- gyermek életkorától függően valami közös alkotással (lenyomat, só-liszt "szobor", festmény,rajz)

- süthetnétek neki sütit, Dr.Oetker dekor tollal ráírhattok valami kedveset (Spárban és Tescoban szoktam látni tollat)

- családi póló, varrtok rá neveket, fülpiszkával írtok valamit és kimarjátok (hípo, domestos, colox stb.)

- fénykép gyűjtemény matricákkal, rajzokkal, írásokkal dekorálva

- kuponok (ma az lesz a vacsora amit te akarsz, ma apa dönti el mit csináljunk, lustálkodok ma, apa választ stb. kuponok amit be tud majd váltani amikor szeretné)

2013. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az én férjem meglepi saját magát,nem kell nekem lapátolni..

buli, buli hátán.

2013. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem leped meg szexxel?
2013. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hmm, ez jó, kedves 3.! :)
2013. jún. 16. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
A sex is jó, de az apák napjára nem a gyerek ad ajándékot az apukájának?!
2013. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És hol van előírva, hogy az anyák nem ünnepelhetik meg az apákat?


Te anyák napjára semmit nem kaptál a férjedtől?!


A kérdező nem azt kérdezte, hogy a gyerek mivel készül, hanem hogy mi, partnerek mivel készülünk.

2013. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem én a férjemtől nem kaptam semmit anyák napjára. És nálunk nem ünnepnaphoz kötött a sex.
2013. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez baj.


Egyébként hiába vagy rosszmájú és próbálsz szurkálni, de hiába vagy feleség, baromira nem érted a férfiakat.

2013. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!