Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekednek milyen nagyobb...

Gyermekednek milyen nagyobb balesete volt?

Figyelt kérdés

A 15 éves fiamnak számtalan balesete történt.A legnagyobb balesete 9 évesen volt, mikor biciklizett elvesztette az egyensúlyát, és beverte a fejét a beton sarkába. Enyhe koponyrepedése lett.

2,5 éves lányommal kint voltunk az udvaron nem figyeltem oda egy fél percre kiugrott a hintából (a báttyától látta) beverte a fejét a homokozó szélébe.

A 6 hónapos lányomnak eddig nem volt komolyabb sérülése.(remélem nem is lesz)


2013. jún. 18. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Másfél éves kislámyomat az apukájára hagytam a szobába, amíg a konyhába elmosogatam. Hirtelen puffanást hallotam szaladtam be a szobába a párom nem figyelt a kislányunk felmászott a kis asztalra félig és vissza esett a kezére ami eltört. Nagyon mérges voltam hisz még olyan pici volt , igaz velem is előrdulhatott volna mert nem vagyunk tökéletesek , azóta a párom úgy vigyázz a lányunkra mint porcelánbabára egy pillanatra sem veszi le a szemét szinte azóta már a kislányunk 6 éves múlt most áprilisban .


6 éves kislány anyukája és 29+2 hkm :)

2013. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy 4 éves és egy 2 éves fiam van, eddig "csak" annyi történt hogy a nagyobbnak két éve letörött a foga egy nagy esés következtében...
2013. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kisfiam most 3 éves.

kb. 19 hós korában történt télen, hogy szaladt hozzám pár méterről teljes erőből és megbotlott a kis téli csizmájában és olyan szerencsétlenül esett (tőlem kb. 20 cm-re), hogy nagyon megütötte a homlokát.

Sajnos agyrázkódása lett- borzasztóan éreztem magam, hogy hogyan történhetett ez ilyen szerencsétlenül tőlem pár centire- de sajnos lehet így esni.

Azóta szerencsére semmi komoly nem történt és egy darabig nagyon-nagyon bennem volt az eset és már rám szóltak, hogy ne féltsem azért túl.

Mostanra minden rendben van, szeret szaladgálni, mászkálni és én sem parázom túl.

2013. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7 hónaposan a kiságyban próbálta magát felhúzni,de visszaeshetett,rá a kezére,ami el is tört.Nem is tudtam hogy felébredt,máskkor mindig nyöszörgött ébredéskor,akkor meg inkább húzódzkodott.Ma sem értem hogy törhetett el olyan szerencsétlenül a keze a puha ágyban.

3 évesen kismotorral nekiindult a lejtőnek,hiába kiabáltam,hogy lassitson,nem hallgatott,igy rohantam utána,mert pár méter múlva már árok volt és magától már nem állt volna meg,elkaptam,de a lendülettel sodort magával,így együtt estünk,bokája rándult,feje ütődött kicsit. (nekem végig horzsolódott combom-kezem-fejem)

2013. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nallunk a legdurvabb az volt amikor a majdnem 3 eves kisfiam zokni nelkul szaladgalt a szobaban furdes elott. Ki akarta nyitni a szobaajtot de a labfejet "ottfelejtette". Teljes hevvel rahuzta az ajtot es meg mi is hallottuk a kattanast ahogy a nagylabujja az ajto es a szonyeg koze szourlt es a kormet visszatorte az ajto. Verzett nagyon a korom kettetort, beszakadt... es inkabb nem is fejtegetem tovabb. Hivtuk a kozeli gyerek surgossegit ahol kisebb seruleseket (nem eletveszeljes) latnak el. Mondtak, hogy 15 perc mulva tudnak fogadni. Be a kocsiba es ott a doki rendbetette. Sokaig fajt neki. :(
2013. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legnagyobb fiam 2 évesen a fotelből esett olyan szerencsétlenül hogy eltörött a kulccsontja.Pedig ott ültem mellette a padlón és mégsem tudtam elkapni.Igaz a 37. hétben voltam a tesóval.Az egészben annyi volt a vicc, hogy a röntgenben megkérdezte az asszisztensnő,miközben fektettük a gép alá: nem terhes?(nem is értettem,nem voltam kövér,csak a nagy pocak-aztán felröhögtem szegény síró kisfiam mellett)
2013. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zabmester ***** válasza:
5 és fél éves a fiam, nem volt még komolyabb balesete. A legdurvább talán az volt, hogy a oviban kipancsolták a vizet a mosdóban, elcsúszott rajta, beverte az állát a mosdókagylóba, és felrepedt neki, de még összevarrni sem kellett, egy összehúzó tapasszal megúszta, minimális heg maradt utána, de csak az veszi észre, aki tud róla, amúgy nem feltűnő.
2013. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én 23 hónapos kislányom egy kis vadorzó,sokszor esik,csúszik el,mert mindenhová siet...De a legduvább kb. egy hónapja volt,amikor a nyuszis kismotorral nagyon begyorsult,a mama nem tudott utána olyan gyorsan szaladni,hiába kiabált utána,hogy lassítson,nem hallgatott rá és a lefolyónál megakadt a moci,ő meg a kis arca bal felével felszántotta a betont.Eléggé sírt,a fél arca sebes volt és kicsit vérzett,de a be.anthen egy hét alatt rendbe tette,csak a mami érezte nagyon rosszul magát amiatt,hogy nem tudott rá vigyázni...Bár ez akárkinél előfordul,csak annak örültem,hogy a fogát,szemét,fejét nem verte be súlyosan.
2013. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!