Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig kellett volna leadnom...

Meddig kellett volna leadnom a családipótlék megosztásról szóló papírt ami az adózáshoz kell?

Figyelt kérdés
Mert én még meg sem kaptam azt,amit ki kell tölteni.Lesz valami következménye,ha nem időben adom be?
2009. okt. 11. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én sem kaptam még meg... pont tegnap jutott eszembe,nehogy baj legyen, hogy nem adom le :(
2009. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg aug 31 volt a határidő, de én szept közepén kaptam meg az oep-től, és szept vége volt, mire megkapták. Nem hiszem, hogy ennek most lenne bármilyen következménye, bár ezeknél sose lehet tudni. Próbáld meg mielőbb beszerezni és visszaküldeni.
2009. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!Igyekszem megszerezni a papírt!
2009. okt. 12. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Elvileg aug 31, de mi is szeptember 31ig gyűjtöttük be! Aki nem adott le semmit, annak nem tudjuk beállítani az adóalapját, így előfordulhat, hogy adóbevalláskor adót kell majd befizetnie! Persze ehhez olyan bér is kell, ami pont ez miatt megy át másik adósávba!
2009. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!