Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bangó Károlyné vagyok és...

Bangó Károlyné vagyok és azzal a kérdéssel fordulok önökhöz hogy, a fiam be töltötte 18dik élet évét és tovább jár suliba járe őráis családipótlék? Azon kivül van 2 kiskoru gyermekem. Válaszát előreis köszöm. Bangó Károlyné.

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
ez egy anonim oldal
2010. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nagyobbik fiú után már nem jár a családi potlék,a kicsik után igen.DE ez nem 100%.

Valoszinű a többi válaszolok biztosabbat tudnak mondani.

Amugy ez valóban egy anonim oldal,de ez nem szentirás.

2010. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iskolába nappalin jár,akkor tovább fogja kapni.
2010. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolában tanulmányokat folytató tanuló után a családi pótlék annak a tanévnek az utolsó napjáig jár, amely évben a 20. életévet betölti. Ez alól kivételt képez az a sajátos nevelési igényű tanuló, aki az 1998.évi XXVI. tv. alapján fogyatékossági támogatásra nem jogosult. Ebben az esetben a családi pótlék annak a tanévnek az utolsó napjűig jár, amelyben a tanuló a 23. életévét betölti. (2010. aug. 1-től hatályos)
2010. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha iskolába jár,akkor 23 éves koráig jár.
2010. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kiegészíteném,hogy iskolába,de NAPPALI tagozatosba járó gyerek 23 éves korig kapja!
2010. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így tudom, nappali tagozatos iskolás után jár akkor is ha elmúlt 18 éves!
2010. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Unokahúgom 19 éves, esti iskolába jár, és kapja a családi pótlékot!
2010. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!