Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van velem? 4 éves gyerekkel...

Mi van velem? 4 éves gyerekkel, várandósan itthon. Mégsem érzem jól magam! :- (

Figyelt kérdés

4 éves kislányommal vagyok itthon. Már nem viszem oviba, mert egy hete már nem dolgozom, 8 hónapos terhes vagyok. Imádom mindkettőt.A legnagyobb boldogság, hogy ismét anya lehetek! Mégsem érzem jól magam, feszült vagyok és nincs kedvem az itthoni rutinhoz. Igaz, meleg is van, nehezen bírom a házimunkát és a gyerek folyamatosan igényli, hogy vele játsszak. Oviba már nem vihetem vissza, szabadságolások vannak és szeret is velem lenni. Amúgy is ha meg nincs velem, akkor hiányzik.De szerintem egyedül sem érezném magam jobban.

Kedves Anyukák!Szoktátok Ti is ezt érezni? Van ötletetek?

Nagyon zavar ez az érzés. Vagy csak a meleg és a babavárás miatt vagyok ilyen kába és nincs kedvem semmihez. Csavarogni sincs sok kedvem és az az igazság, hogy a lakásban sincs olyan vészesen meleg. Szóval, nem értem:-(

Hogy tudnék kizökkenni ebből az állapotból?


2013. jún. 21. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok várandós, de 3 gyerekkel vagyok itthon. Általában jól elvagyunk, nincs velük semmi gond, pár napja mégis ugyanígy érzek. Türelmetlen vagyok, feszült. Gondoltam a meleg miatt lehet, bár a lakásban elviselhető.
2013. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy kicsit megnyugtattál. Bár olyan kellemetlen, hogy így érzem magam...
2013. jún. 21. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyértelmű, meleged van és egy picikét már nehezebb neked is!

Ha enyhül a meleg jobban lesz kedved mindenhez!

Próbáljátok meg kibírni ezt a pár napot, utána már sokkal jobb lesz :)


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En jovo hettol megyek szabira, es mar alig varom! :D


De jo lesz pihenni egy kicsit

2013. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, nagyon kedves vagy:-)
2013. jún. 21. 10:08
 6/10 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak szántam.:-)

4. válaszoló! Én szerettem dolgozni, lehet, hogy furcsa is itthon lenni (megint). Meleget nem bírom, strand sem túl nagy élvezet, mert úgysem mehetek most bele a vízbe.

2013. jún. 21. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 van itthon és egy pocakban én is ugyanígy érzek napok óta de én tudom hogy ez a meleg készít ki, hiába nincs olyan elviselhetetlen meleg a lakásban még szerencsére, akkor is valahogy úgy minden bajom van. Meg hát a nagyobbakat azért ki kell vinni mindennap reggel legalább meg estefelé, az nem lehet hogy bent üljenek hetekig csak mert meleg van.
2013. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs ezzel,nem mindenki otthon ulo tipus.Azt irtad,hogy 1 hete hagytad abba a munkat.Ezzel megvaltozik a napirend,keves olyan dolog van amit meghatarozott idore kell elvegezned,egyhanguva vallnak a napok.Mas sem szalad,ha nem kergetik.Ezzel azt akarom mondani,ha tul sok szabadido szakad ram, egy ido utan en sem tudom mit kezdjek vele, es meg az alapveto dolgokhoz is lusta leszek,mondvan raer kesobb is.

Segithet ha szervezel nehany ptogramot.Mrnjetek strandra,lazogassatok meg a rokonokat amig meg birod.

2013. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7. válaszoló!

Akkor legalább nem vagyok depressziós. Persze, azért kimegyünk, de nagyon-nagyon nehezemre esik. Alig vonszolom magam:-( Kitartást Neked is!

2013. jún. 21. 10:17
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 8. válaszoló!

Köszönöm:-) Igazad lehet. Tényleg a rokonok is nagyon jó ötlet! Megfogadom!

2013. jún. 21. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!