Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Internetes forrásból tudom,...

Viktória22 kérdése:

Internetes forrásból tudom, hogy életbe lépett egy törvény miszerint a 18. életévét betöltött nők, első gyermek vállalása esetén a szülési pénz 300. 000 ezer forint lesz! Vélemény?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 19:22
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Ez ugyan olyan duma mint a használt lakásra szocpol. Abból mi lett semmi, na ebből is az lesz.

Cikkbe is írják, hogy nincs rá fedezett.

2013. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
39%
Én is remélem, hogy megszavazzák! Pont azért járna csak az első gyerekre, hogy ne emiatt szüljék halomra a gyerekeket.
2013. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Amúgy meg jelenleg is megoldja a megoldhatatlant,az az ember akinek csak a pénz kell,vagy éppen a szocpolt akarja felvenni!!!!!
2013. jún. 21. 19:40
 14/43 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen, aki úgy vállalja hogy csak az van, amit az állam ad, az nyilván örül....
2013. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, azért gondolom te sem utasítanád vissza, vagy igen? Egyébként én pl. nem arra apellálok, amit az állam ad, de ha van ilyen lehetőség, akkor igenis jól jön szerintem mindenkinek.
2013. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

De a kérdező azt írta, nem mindegy mennyiből oldja meg, 64ből vagy 300ból. Tehát neki csak ez van.


Nyilván nem utasítanám vissza, de nem verném érte az asztalt és nem ezen múlik, hogy milyen dolgokat veszek a gyerekemnek.

2013. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Ha az alja népnek megjár a segély,a szocpol,és az adományok,akkor jogosnak tartom ezt a dolgot! és igen is ami megjár az megjár! Ma hallottam ezt a dolgot,ÉS NEM EZÉRT VÁLlaltam a babát! Persze nem ettől függ,hogy mindene meglegyen a gyerekemnek,de nem azt a réteget kell támogatni,aki nem érdemli meg,hanem aki tisztelséges úton vállalja a családalapítást,és erre teszi fel az életét!
2013. jún. 21. 19:54
 18/43 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szocpolra pont az alja népnek a te szavaiddal élve esélyük sincs megigényelni.
2013. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Én sem verném érte az asztalt, ezt nem is mondtam, de örülnék neki. Nyilván gyereket úgy kell(ene) vállalni, hogy a mindenféle támogatás nélkül is el tudják tartani.
2013. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
73%
Ha így is meg lesz mindene a babának, akkor mi a baj? Akkor miért nem mindegy, hogy amikor már elvileg minden nagyobb dolog megvan, mennyi pénzt kaptok?
2013. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!