Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kánikula! Ti mit tesztek hogy...

Kánikula! Ti mit tesztek hogy elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés

van egy 3 éves és egy 7 hónapos gyerkőceim,mindent bevetek a meleg ellen de nem ezt nem lehet kibírni.

társasház,földszint,utcafront,kinyitnám én az ablakot de akkor nagyon behallatszik a zaj,(nincsenek csendhez szokatva de sok itt a fiatal és amikor elmennek az ablak alatt állandóan üvöltöznek és az éjszaka csendje alatt azért fel lehet riadni a zajra.na mindegy értitek ugye.

de akkor mit tegyek? nappal lehúzom a redőnyt,nem főzök csak este hogy nappal ne legyen meleg,mit tehetek még hogy éjjel tudjunk aludni hűvösben??

tényleg minden praktikát bevetettem


de hátha nektek van ötletetek!



2013. jún. 21. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Klíma...
2013. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na igen,..sokba fájna az nekem

akkor marad a meleg.

2013. jún. 21. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ventilátor, plusz ha hajnalban felébredek azonnal kinyitom az összes ablakot és az ajtót, megpróbálok huzatot csinálni, meg reggel azért még elviselhető. Amikor már kint ugyanolyan meleg van, mint bent ablak becsuk, redőny le. Igaz, éjjel is nyitva van az ablak, a redőnyt rácsosra húzom le, hogy jöjjön be levegő. Nekem annyival jobb, hogy családi házban lakom, de pár házzal odébb van egy vendéglő, s a vendégek elénk is parkolnak, meg óbégatnak, amikor mennek haza (pedig nem is kocsma, hanem egy normális vengéglő), ezáltal az utca összes kutyája vonyít. Plusz a szomszédunkban most születtek kiskutyák, akik egész éjjel vinnyognak. De inkább a nyitott ablak. Az én gyerekeim 3 és 1 évesek. Ja, és a venti elé szoktam tenni egy tálban jégkockát.
2013. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig vizezem a kis haját. A fejen van a hőháztartás 80-90 százaléka, ha az hűvös, akkor nincs melege(d)
2013. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!