Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi viszketésről lenne...

Terhességi viszketésről lenne néhány kérdésem. Akinek volt ilyen kérem írjon. Ki mit csinált hogy elviselhetőbb legyen a viszketés?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok, és a 20.-ik héttől viszket a testem szinte mindenhol.Voltam már vérvételen, (22. héten)de minden értékem jó volt, most megyek majd újra (májfunkciót nézetni ismét)illetve bőrgyógyásznál is már voltam 4-5 alkalommal.Persze semmi nem használt amit eddig felírtak.Éjjel általában jégakkut teszek a kezemre vagy a lábamra hogy tudjak aludni mert csak így tudok.Ki hogy próbálta meg enyhíteni a viszketést?Minden tanácsot szívesen fogadok, mert már sebesre vakarom a kezem és a lábam.:( A válaszokat előre is köszönöm.
2013. máj. 30. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak enyhe formában jelentkezett, testápolóval kentem mindenütt, úgy nem viszkettem.
2013. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is állandóan viszkedtem! Én napi 2x testápoloztam magam! Ha nagyon gáz,próbáld ki a Neutrogenat vízmegkötős testápolót!:)
2013. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amikor allergiás sokk miatt viszkettem nekem sem használt semmi. Bementem a gyógyszertárba és kértem jégzselét. Majd legközelebb öregasszony vásárban vettem 290 ft-ért nekem ez nagyon bejött de fogyott is jócskán. remélem segítettem
2013. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne összekeverni a terhességi viszketést a sima bőrviszketéssel. Epepangásod lehet ezért viszket a tenyered és a talpad is, ezt bizony nődokival kell megbeszélned!!!
2013. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!Kedves utolsó, akkor is lehet epepangásom ha minden értékem jó?Sajnos az első terhességem alatt is megvolt ez a fajta viszketés,de akkor nemvolt ennyire durva.Kaptam rá akkor kenőcsöt és az használt is.De most semmi nem használ.A dokim megnézte de mint írtam eddig minden értékem jó.2 hét múlva megyek legközelebb hozzá,ismét vért vesz meg ultrahang, stb-t néz.Erre amúgy azt mondta még a dokim hogy teljesen normális, nem én vagyok az egyetlen akinél ez előfordul.Egyébként nem a tenyerem és a talpam viszket, hanem kézfej,kar,térd,hát,nyak.
2013. máj. 31. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
A jégzselé tényleg hatásos lehet mert hűsít mint a jégakku amit használsz. Olyan érzést kelt a bőrön mintha jéggel kenegetnéd szóval nyugtatja a bőrt
2013. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!