Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Elégedettek és...

Anyukák! Elégedettek és boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
Anyagi szempontból, munka szempontjából, férj, gyermek szempontból egyaránt? Mi az amit szeretnél ha jobb lenne az életedben?
2013. jún. 22. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
NEM
2013. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően igen, nagyon. Vannak persze rosszabb napok meg olyan pillanatok órák stb. mikor el vagyok keseredve de kinek nincs.

A nagyobb fiam fejlesztésre jár/szorul nem olyan súlyos a helyzet de azért vannak hullámvölgyek olyankor magamban keresem a hibát mit vétettem hogy szegény nem teljesen egészséges.

De aztán mindig "kisüt a nap a felhők között".

Adott nekem az élet egy kislányt is a fiam után és most megtehetem hogy 3. babát is vállaljunk, ez hatalmas szerencse szerintem.

A férjem okos, rendes dolgos ember úgy érzem mi vagyunk neki a legfontosabbak, viszonylag jól keres, törekszik, nem nyugszik bele a rosszba, nem elégedetlenkedik, 100 ból 99 esetben pozitivan áll mindenhez.

Anyagilag persze lehetne minden sokkal jobb (hiszen az anyagiak mindig lehetnek jobbak és jobbak..) de nem panaszkodok mert sokaknak nagyon rossz a helyzetük. Mi azt mondhatom hogy biztonságban élünk és ez sokat jelent.

2013. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
elégedett vagyok, dolgozom, kicsivel többet keresek mint a férjem hat év munka után, most már lazíthatunk egy kicsit a nadrágszíjon. Nincs okom panaszra. Férjemmel is elégedett vagyok, kislányom tüneményes.
2013. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elégedett vagyok, mindig az voltam. Van 3 (lassan 4) gyerekem, imádom őket, illedelmesek, okosak, egészségesek. Szerető férjem, (akivel még mindig szuper a nemi életünk is). Van saját házunk. Munkánk. Jól keresünk. Tudunk félretenni. Van szabadidőm amit a barátnőimmel tölthetek, jó munkám van.
2013. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Anyagi és munka szempontból igen, jól keresünk mindketten, bár ehhez a párom rengeteget dolgozik.

Viszont ebből következik, hogy nagyon keveset van itthon és emiatt nem érzem magam felhőtlenül boldognak, egyrészről mert így minden rám marad és nagyon fárasztó egy főállású, nagy figyelmet igénylő meló mellett egyedül hozni-vinni a gyerekeket, házimunkázni, főzni és persze nőnek maradni...

Teljesen máshogy képzeltem el a családi életet: kb. úgy, hogy hétköznap dolgozunk, hétvégén pedig a közös házimunkázás és főzés után családi programot csinálunk. Na most ezeket tök egyedül csinálom, amíg a párom hétvégén is dolgozik. Mindez a rohadt válság miatt... Van egy jó szakmája, amivel jól keres mellékesben is, de amíg a hitelt fizetjük (még 1,5 év), addig nem meri feladni a főállását, mert a megrendelések meg sajnos elég bizonytalanok.

Szóval én egy 100%-os férjet szeretnék :)

2013. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Anyagi és munka szempontból még nem vagyok elégedett de az leszek pár hónapon belül.Férj szempontból 100%osan elégedett vagyok,gyermekkel is bár sokszor már a falat kaparom a hisztijei miatt,most 2 éves.Kikapcsolódás szempontjából is jobb lesz majd néhány hónap múlva.Boldognak nem tudom mennyire vagyok boldog,azért igen mert van egy egészséges kis családom,én is az vagyok,van hol lakni,van mit enni,van autó stb. De abban biztos vagyok amint az anyagiakkal és a munkával is elégedett leszek és látom munkám gyümölcsét igazán boldog leszek,mert végre teljes lesz az életünk,nem csak hónapról hónapra fogunk élni stresszesen.
2013. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan. Jobb nem is lehetne.
2013. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehezebb helyzetben talán nem is lehetnék, és borzasztóan bánt, hogy éppen arra ami és aki a legfontosabb, nem jut figyelmem, energiám. Észrevétlenül repülnek el a hónapok, ő egyre csak nő, én pedig a gondokból ki sem látszom, hogy lássam, ahogyan növekszik. Nagyon bánt, egyáltalán nem vagyok elégedett sajnos.
2013. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát itt is csak azok a válaszok a hasznosak, ahol minden szép és minden jó.

Ha valaki le meri írni az őszintét, akkor jön a gyerekes lepontozás. Szánalmas!

2013. jún. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!