Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor volt annyi...

Szülés után mikor volt annyi időd és erős, hogy újra elkezdjél sportolni (ha sportoltál előtte)?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy szülés után mikor lehetek majd olyan szinten, hogy tudjak tornázni vagy kondizni járni, ha a gyerkőcöt lepasszolom pár órára.:)
2013. jún. 22. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Császárral szültem. 3 hetes volt a baba, amikor lett volna hozzá erőm, kb. 2 hónapos amikor időm is, bár csak otthon tudtam volna tornázni, mert nincs kire lepasszolni. Az más kérdés, hogy én nem tornáztam, mert nem volt hozzá kedvem.

Egyébként a 6 hetes kontrollig csak nagyon óvatosan szabad, vagy inkább azt várd meg.

2013. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni.:) Még nem szültem és valahogy úgy képzeltem el, hogy 2-3 hónapig teljesen kimerülten és fáradtan fogok feküdni úgy hogy fel sem állok és talán majd, ha 1-2 éves lesz még erőm is lesz hozzá.:D Lehet egy kicsit eltúlozták körülöttem ezt a dolgot.:)
2013. jún. 22. 16:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még jöhetnek tapasztalatok!:)
2013. jún. 22. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónapra rá már konditerembe jártam heti 3×
2013. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 hós a lányom,csak anyatejes,még szopik,és épp ezért nagyon kötődik hozzám.Sajnos így még nem jutottam el az edzőterembe,pedig szeretnék.Eléggé rossz alvó is,így nappal nagyon fáradt vagyok.:(

Remélem már csak pár hónap és újra el tudok menni kondizni.

2013. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. jún. 24. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!