Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy idegen rád támadna,...

Ha egy idegen rád támadna, megverne, majd megerőszakolna, és később kiderülne hogy terhes maradtál, mit tennél? Abortusz, vagy örökbe adás? Esetleg megtartanád? Elméleti a kérdés: meglenne minden a felneveléséhez, erős párkapcsolat, jó anyagiak, stb.

Figyelt kérdés
A kérdést azért teszem fel, mert azt vettem észre, hogy itt mindenki nagyon abortusz ellenes. A legtöbben úgy vannak vele, hogy ha adottak a körülmények, ne kövessünk el gyilkosságot. Ki hogy van ezzel?
2013. ápr. 4. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
NEM!
2013. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Vessetek meg, de elvetetném. Mindig a nemierőszak jutna eszembe a gyerekről.
2013. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Abortusz
2013. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Örökbeadnám!
2013. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp elvetetném, sajnálom, ez önmagában is egy borzasztó nagy trauma.
2013. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
nem tartanam meg mert nem akarnék emlékezni minden pillanatban erre,nem adnam örökbe se mert egy ilyen beteg ember génjeit nem örökiteném!
2013. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Úristen ez borzasztó volna!!! Nem tudnám elvetetni, ha meg megszülném nem tudnám örökbeadni :((. Soha ne kerüljek ilyen helyzetbe :((!!!
2013. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Erre nagyon nem tudnék válaszolni. Nem tudnám megtartani, a párom se bírná elviselni a tudatot, hogy velünk él egy gyermek, aki abból fogant, hogy engem akaratom ellenére kényszerítettek szexre. Örökké kísértené őt is, és engem is az emlék. Így nem lehet gyereket vállalni. De megölni se lenne szívem, hiszen nem tehet róla, hogy megfogant. Örökbe nem tudnám adni, hiszen sorsára nem hagyhatja az ember a gyermekét, hogy lesz, ami lesz. Talán, ha létezne olyan megoldás, hogy én kiválasztok neki nevelőszülőket, és ők nevelik, de a gyermek nem tudja, hogy az enyém, akkor talán... talán... De ez fogós kérdés.
2013. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Abortusz.
2013. ápr. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Örökbeadnám, vagy megtartanám. De azt hiszem, inkább az első.

És ezt úgy írom, hogy van tapasztalatom (szerencsére nem lettem terhes).

2013. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!