Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik H1N1 oltás-pártiak!...

Akik H1N1 oltás-pártiak! Babavállalás előtt 2 héttel is beadatnátok az oltást? Akik amúgy sem adatnák be, azok ne válaszoljanak!

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az imunrendszered nagyon gyenge lesz a terhesseg alatt ha sikerul a baba. Pont az a rossz ebbe a virusba, hogy a gyenge imunrendszer miatt atalakulhat tudogyuladasba vagy mas leguti betegsegbe es mar kesz is a baj. Egeszseges embereknel nem gond, ok problema nelkul atasnek rajta de sajnos a kismamaknak az imunrendszere nagyon gyenge mert ugye a babara is koncentral, ot is vedi mar es nem csak sajat magat. Ezert mar nem vagyunk olyan ellenallok es erosszek a virusokkal szembe mert ket eletre vigyaz egy test. Ugyhogy en szemely szerint beadatnam a helyedben. A legyengitett vedooltast hamar legyozi a szervezeted par nap alatt siman mar vedett leszel mintha mi sem tortent volna nem kell oda ket het. Foleg ha meg nem vagy babas akkor plane!! Velemenyem szerint jobb megszerezni a vedetseget es akkor nem kell majd aggodnod, hogy mi lesz ha az elso 12 hetbe kapod el amikor a babonak meg fejlodik mindene.

En 21 hetes kismama vagyok, en mindenkeppen beadatom csak mar kezdjek el vegre adni mert en meg nem kerultem sorra. Pedig mar jo lenne mert sokat utazo repulovel, es nagyon felek, hogy a repteren osszeszedem a virust ahol tomegszamba vannak az emberek. Jo lenne mar, ha megkapnam az oltast es nem kene ezen aggodnom folyamatosan.

Kivanom, hogy hamarosan sikeruljon nektek a baba!!

2009. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2009. okt. 13. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy terhesség előtt kellene beadatni, ez a sima influenza ellenire is vonatkozik.

Tehát szerintem is inkább most adasd be.

Valószínű, hogy ha előtte lennék még akkor én is beadatnám.

2009. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oksi, én is így gondolom, csak nem tudom, az a 2 hét nem kevés-e. Nehogy emiatt ne sikerüljön a régóta várt baba.
2009. okt. 13. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!