Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem az Emma kereszt...

Tudnátok nekem az Emma keresztnévhez egy szép hangzású vezetéknevet mondani? Különlegeset szeretnék, ami szépen hangzik az Emmával.

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami nem olyan "hagyományos" (nem akarom megbántani az ilyen vezetéknevű embereket), mint pl. a Kovács, a Horváth, vagy akár a Tóth.

2013. jún. 24. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kereder
2013. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meszlényi? Egyébként én hallottam olyat, hogy valaki egyedül vállalt gyereket, mert nem volt párja és már nagyon akart babát. (Lefeküdt egy pasival, akit kinézett magának.) De nem akart tőle semmit amúgy és ő választhatott nevet a gyerekének, gondolom nem akarta a saját nevét adni, így mégiscsak úgy tűnt, hogy neki is van apja vagy nem tudom miért. Ez egyébként jó régen volt, már több mint 20 éve, nem tudom azóta mik a lehetőségek.
2013. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jogos, tudom jogos! :) Ne haragudjatok, ezt kifelejtettem a kérdésből. Igen, valóban regényhez lesz! :)


Bocsánat! ;-)

2013. jún. 25. 08:08
 14/14 anonim válasza:
mindenképpen valami különlegesebb... :)
2013. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!