Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kismama depressziója hatássa...

A kismama depressziója hatással lehet majd a pici viselkedésére csecsemőkorára?

Figyelt kérdés
túl az 5ik hónapon járok. október vége november elejére várom a picit.a pici apja akit nagyon szeretek 3hónaposan elhagyott. és azóta is nagyon rossz kedvem van minden nap.minden nap sírok egy sort és ideges vagyok. depressziós vagyok, mert neki van másik nő de én ugyanúgy szeretem. és persze fáj.. nagyon rossz így. ez hatással lehet a pici viselkedésére ha megszületik? nyűgös csecsemő lesz ? vagy lehet valami ilyesmi pl hogy emiatt nagyon sírós lesz vagy nyugtalan ?
2013. jún. 25. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

igen hatással lesz rá


próbáld meg letenni ezt a dolgot még ha rossz is mert ha depis leszel azzal akár a gyereket is veszélyeztetheted !


am megfigyeltem h ha ideges voltam akkor lett sokkal nyűgösebb a lányom anno még most is ez van ha én ideges vagyok akkor a gyerekeim is ingerültebbek lesznek - pedig már nem kicsik !

2013. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet tudni. Van rá esély sajnos. nem kiegyensulyzott szülőnek a babája ritkán kiegyensúlyozott. Egyik ismerősöm is igy volt mint most Te neki nem volt gond a gyerekkel, már 9 éves és ldott jó baba volt. pedig ö is végig idegeskedte a terhességet. De azért próbáld meg magadat összeszedni ne félj segitséget kérni ha arra van szükséged, ebszéld ki magadból sird ki magadból. Az nagyon fontos hogy a születése után milyen lesz a lelki állapotod. Akkor nagyon érzik a babák ha feszült az anyuka és akkor ö is nyugtalanabb lesz.
2013. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad, mert a babádnak már most szüksége van egy nyugis mamára. Ha az a pasi elhagyott, akkor úgy kell neki! Rázd meg magad, és ne hagyd, hogy ezeket a babavárós hónapokat bármi is elrontsa! Készülj arra, hogy szuper anya leszel, és majd fog még jönni a szerelem!!!
2013. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!