Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami értelme az úszópele...

Van valami értelme az úszópelenkának? Meddig adtad a gyerekre?

Figyelt kérdés

Párszor láttam már a strandon hogy az alig szobatiszta 2-3éves gyerekre már nem adnak ilyet. Viszont ezek a gyerekek rendszeresen belepisilnek a vízbe.

Tudom hogy az úszópelus átengedi a pisit és csak a kakát fogja fel,de akkor mi értelme van az egésznek?!



2013. jún. 25. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2 éves koráig adtam rá úszópelust,mert egy ekkora gyerekkel még előfordulhat,hogy belekakil a medencébe és az elég kellemetlen lett volna. Amúgy szerencsére sosem kakilt bele az úszópelusba,de én így voltam nyugodt.
2013. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a lényege, hogy a kakát ne engedje át. Én addig adtam, amíg nem lett szobatiszta, 2,5 éves koráig. A pisi nem olyan fertőző (alap esetben), mint a kaki. Ha kaki kerül a medencébe, azonnal fertőtleníteni kell a strandon. Sajna a férjem már kétszer járt így, hogy kiürítették a medencét, mikor ment volna a fiunkkal.
2013. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Strandszezonban 2-2,5 éves korig javasolt, attól függ, hogy hogyan álltok a szobatisztaság kérdésével. A pisi egy részét valóban átengedi, de ha azt nézzük, ki tudja hány felnőtt teszi ugyanezt a medencékben... :S

A kakát felfogja, ami lényegesebb, mert azért viszont ki kell tisztíttatni a medencét, aminek a költségét nyilvánvaló, hogy a szülő állja. (És az nem 20 ft)

Szóval, a nagyobb lényeget felfogja, de kb. ennyi is a szerepe.

2013. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp amit írsz, hogy a kakát felfogja, addig adom rá, amíg nem lesz szobatiszta. A pisit nem tudja felfogni, de minek is, hiszen a felnőttek is belepisilnek.
2013. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kakit felfogja, ezért van. A pisit meg -majdnem, hogy azt mondhatom, hogy minek-, hiszen a felnőtteken is van valami gatya, mégis a vízbe pisilnek. Azért kakilni ők sem oda fognak. De amíg a nagy emberek belepisilnek a vízbe, addig egy kétéves miért ne tehetné meg? Én ebből nem csinálnék ügyet, mert a felnőttek is megteszik, csak arról nem beszél senki, és nem annyira feltűnő, mivel rajtuk nem pelenka van, és gondolnánk, hogy vannak annyira értelmesek, hogy nem teszik. Pedig nincsenek.
2013. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!